Freeride.cz

Hlavní sekce

Propagační:
Freeride.cz Karneval 2012

Freeride.cz » Bike » Články » Freeride.cz Karneval 2012

Freeride.cz a Snowpunx pro vás i letos chystají jednu z nejoriginálnějších zimních akcí na našich horách. V Olešnici v Orlických horách se ve Snowpunx parku Čihalka uskuteční již čtvrtý ročník Freeride.cz Karnevalu a tímto vás všechny rádi zveme, užít si jeden z nejpohodovějších dnů této sezóny.

Za poslední tři roky se toho o Freeride.cz Karnevalu na Čihalce napsalo už opravdu hodně. Akce, která vznikla v hlavách místní party Snowpunx a zrealizovaná byla ve spolupráci s našim magazínem, slibovala již od prvního ročníku velkou snowboardovou zábavu. Místo, kde lišky dávají dobrou noc je i místem snowboardového srdce, a tak se i po roce potkáme na kopci, kde vyroste snowpark speciálně upravený právě pro tuto akci.

Letošní Freeride.cz Karneval proběhne poslední únorovou sobotu 25.2.2012 ve Snowpunx parku Čihalka. I tento ročník pořádáme ve spolupráci s hlavním partnerem Snowboard Zezula a značkami Flow, Gravity, NXTZ, Bern a Amplifi. Dalšími partnery jsou Jägermeister, Vlek Čihalka, Epson, Growshop, Lucky Strike a hradecký Votrok. Mediálně naší akci podpoří server Studentskaleta.cz a Radio Hey.

POZOR! Nejedná se o závod, ale o den plný zábavy a pohody. Freeride.cz již několik let razí cestu pořádání akcí pro širokou veřejnost a Karneval je jejich vlajkovou lodí. Přijeďte na Čihalku se svou novou maskou a vyhrajte některou z cen, které pro vás máme připravené. Téma masek je jako každý rok pouze a jen na vás. Fantazii se meze nekladou, a proto se těšíme na všemožné originální masky. Kdo přijede bez masky je HNĚDEJ!

Program celé akce je jednoduchý - užít si zábavný den v perfektně připraveném snowparku, plném originálních překážek. Místní Snowpunx parta opět zapracuje na setupu, který vás bude zaručeně bavit a do toho vám bude hrát stálice Snowpunx akcí a večírků nesmrtelný DJ Hammer. V plánu je i každoroční výzdoba, stanové městečko, kde najdete nejen Freeride.cz stánek, ale i stánek Snowboard Zezula, drinkem se zahřejete u Jägermeisteru, zdarma se budete moci nechat vyfotit u stánku Epson a nějaké to kuřivo pořídit u Lucky Strike. Okolo čtvrté hodiny proběhne vyhlášení nejlepších masek, takže si nechte opravdu záležet, v jakém oblečku dorazíte.

Večer to celé ukončíme na Jägermeister afterparty, která proběhne opět v party stanu za horskou chatou Čihalka. Pro první příchozí bude připraven Jägermeister Welcome shot od Jäger Chicks! A co vás čeká dál? Hradecká holčičí rocková kapela K2, kterou si můžete naposlouchat na jejich webu (www.kadve.eu). Po holkách naběhne na scénu DJ Víťák, zazní i gipsy balkan beaty v podání DJ Rity a celou párty zakončí electro music od DJ Electroma (www.djelectrom.net). Prostě tanečky jak mají být. Už teď se těšte na párty až do rána jak je na Čihalce zvykem.

Harmonogram:
Začátek trousení se do parku - 10:00 hod.
Oficiální začátek akce - 12:00 hod.
Vyhlášení nejlepších masek - 16:00 hod.
Popíjení v místní hospůdce - do 20:00 hod.
Start Jägermeister afterparty - 20:00 hod.
Konec akce - to nikdo neví

Cena celodenní permice: 250,- Kč

Ohledně ubytování mrkněte na www.olesnice.net a zamlouvejte co to jde, protože kapacita Olešnice a okolí dost rychle klesá.

FREERIDE.CZ & SNOWPUNX & JÄGERMEISTER & SNOWBOARD-ZEZULA.CZ SE NA VÁS TĚŠÍ!!!

“Anonym”

Hodnocení: 0

john“ 15. 3. 2012 v 20.24 napsal:

zdravim všechny

docela by mě zajimalo kdy se tu v odělení bike oběví neco o kole ...hlavně něco proč bych sem zase chodil!

pamatuju starej freeride ..bylo to něco.

ted je to tady o ničem...dělejte něco...zavody trip

 

Autoři článku:

 „LIP PRODUCTION“
„LIP PRODUCTION“ (video)

www.lipproduction.com

Kategorie: Propagační
Vydáno: 22. 2. 2012 v 19.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související akce

Freeride.cz Karneval 2012
Freeride.cz Karneval 2012

Freeride.cz a Snowpunx pro vás i letos chystají jednu z nejoriginálnějších zimních akcí na našich horách. V…