Freeride.cz

Hlavní sekce

Soutěž:
Vyhraj nabitou SIMku od Gorily a vstupy na Summer Night!

Freeride.cz » Girls » Články » Vyhraj nabitou SIMku od Gorily a vstupy na Summer Night!

Pomalu se nám blíží Freeride.cz Summer Night Vol. 3, která se odehraje v pátek 13. června v pražském klubu Roxy, a my jsme ve spolupráci s partnerem akce Gorila mobil připravili soutěž o SIMky a volné vstupy. Takže pojď na to!

Jedním z partnerů Freeride.cz Summer Night Vol. 3 je mladý český mobilní operátor Gorila mobil a právě s ním jsme si připravili následující soutěž. Celkem čtyři z vás vyhrají SIMku od Gorily s přednabitým kreditem na 250 Kč + 2 volné vstupy na Summer Night! Veškeré informace o samotné akci najdeš na stránce eventu na Facebooku.

GORILA MOBIL

Gorila je novej peckovej virtuální op zaměřenej na internet v mobilu. Ale co ti budem povídat, prosvišti si gorilí facebook, uděláš si nejlepší obrázek, co jsou ty goriláci zač. Navíc tam najdeš odpověď na soutěžní otázku. Více na www.gorilamobil.cz nebo www.facebook.com/Gorilamobil.ConnActionHero.

K tomu, aby ses dostal/a do slosování, musíš splnit jen tři lehké úkoly

1) Na stránce FB eventu Freeride.cz Summer Night Vol. 3 zaškrtni, že se zúčastníš. Ostatně pokud vyhraješ, tak právě tam ti Gorila předá výhru.

2) Lajkuj Facebook stránku Gorila mobil na www.facebook.com/Gorilamobil.ConnActionHero.

3) Odpověz správně na tři soutěžní otázky dole.

Odpovídat můžeš do čtvrtka 12. června 20 hodin večer, pak Gorila vylosuje čtyři výherce a jejich jména oznámíme na Freeride.cz facebooku a Gorilím facebooku. Good luck!

1. Jak se jmenoval mejdan, na kterým 13.3.2014 Gorila oznámila svůj vstup na trh. Nápověda: je to první post na FB Gorila mobil.

Gorila Launch Party

Banana Launch Party

Winter Closing Party

2. Z jakých zemí pochází headlineři mejdanu Mr. Dero & Klumzy Tung?

Rakousko a Velká Británie

Německo a Velká Británie

oba z Rakouska

3. Jak se jmenují dvě hlavní postavy surfového filmu “Slow Dance”, který se bude promítat na Summer Night?

Kelly Slater a Dane Reynolds

Kelly Slater a Craig Anderson

Craig Anderson a Dane Reynolds

Výherci

  • 1. místo: Daniel „Brakeless“ Čermak - Česká republika, kraj Vysočina, SIMka od Gorily s přednabitým kreditem na 250 Kč + 2 volné vstupy na Summer Night

  • 2. místo: Lukáš „Lukášek-Hargaš“ Hargaš - Česká republika, Karlovarský kraj, SIMka od Gorily s přednabitým kreditem na 250 Kč + 2 volné vstupy na Summer Night

  • 3. místo: „Buřt“ Sochyi - Česká republika, Karlovarský kraj, SIMka od Gorily s přednabitým kreditem na 250 Kč + 2 volné vstupy na Summer Night

  • 4. místo: Jitka „Jitka-Chalupná“ Chalupná - Česká republika, Plzeňský kraj, SIMka od Gorily s přednabitým kreditem na 250 Kč + 2 volné vstupy na Summer Night

Pro účast v soutěži se musíš .

Autor článku:

Kategorie: Soutěž
Vydáno: 2. 6. 2014 v 17.40

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související akce

Freeride.cz Summer Night Vol. 3
Freeride.cz Summer Night Vol. 3

Rok se s rokem sešel a Freeride.cz crew tu je opět s tradiční akcí, během které se komunita holdující surfingu,…