Videoedit:
Roxy podcast 13: Jak zabíjí holčičky?
Freeride.cz » Girls » Články » Roxy podcast 13: Jak zabíjí holčičky?
V dalším z nekonečné řady Roxy podcastů najdete budoucí naděje snowboardingu. Devítiletou Maddie Mastro, dvanáctiletou Ty Walker a třináctiletou Kirby Kelly.
Enjoy a ať vám nepadá brada moc dolu.
nejčtenější Články
Vyhraj Just Ride v Deštném!
Špindlerovská zastávka ještě není za námi, ale vy už můžete soutěžit o all-inclusive víkendovou Jägermeister…
Profil: Sarah Burke
Dnes jsme pro vás připravily profil Sarah Burke, která je průkoponicí ženského freeskingu a několikanásobná…
Vyhraj Just Ride na Dolní Moravě!
Série snowboardových happeningů s názvem Freeride.cz Just Ride 2012 má za sebou první úspěšnou zastávku ve…
Nejlépe hodnocené Články
Dokument Evelien Bouilliart - Pink Wheels
A je to tady! Krátký dokument, který představuje jednu z předních riderek světového skateboardingu Evelien…
Nikita kemp 2012
Pro všechny milovnice freestylu připravila Nikita svůj již tradiční kemp. Tentokrát se bude konat od 17.-24. března…
Freeride.cz Just Ride 2012 - Deštné v Orl. horách
Po první povedené zastávce Freeride.cz Just Ride ve Špindlu nebylo na co čekat a celý cirkus se přesunul do jedné z…

Hodnocení: 0
Barbora „BeeBee“ Berdychová 7. 3. 2010 v 20.25 napsal:
Ahoj Jardo, no neni zac:-)... aspon jsem se overila, ze to funguje. Mej se! bb
Odpovědět
Hodnocení: 0
Jaromír „cha cha“ Uhlíř 7. 3. 2010 v 16.59 napsal:
Potom se omlouvám. Svůj účel to splnilo. Bez toho nadpisu bych sem nekliknul. :-)
Odpovědět
Hodnocení: 0
Barbora „BeeBee“ Berdychová 7. 3. 2010 v 16.36 napsal:
Reakci na Jaromír „cha cha“ Uhlíř:
Ahoj Jardo, chapu tvou obavu o jazyk cesky. Internetova komunikace a anglicismy ji v soucastnosti hodne ovlivnuji, ale i to je mimochodem prirozeny vyvoj jazyka. Co se tyce narazky na nazev clanku, chapu, ze to uz muze mnoha lidem prijit "prilis", ale tentokrat jde o jakousi hru, aby pritahl vice pozornosti.
Mej se
bb
Odpovědět
Hodnocení: 0
Jaromír „cha cha“ Uhlíř 6. 3. 2010 v 11.37 napsal:
Heh, píšu tu o Češtině a sám nerozeznám podnět a podmět.
Abych nebyl furt mimo téma, tak holčičky samozřejmě hustokrutě zabíjí, nechutně nakládají, mají to wostře wopunkovaný a vystajlovaně diktujou! :-)
Odpovědět
Hodnocení: 0
Izabela „Bells“ Caruzzi 6. 3. 2010 v 10.04 napsal:
Reakci na Jaromír „cha cha“ Uhlíř: mě se spíš zvedá žaludek z Roxy hader..jako nic proti, ale to se občas nedá :D
Odpovědět
Hodnocení: 0
Jaromír „cha cha“ Uhlíř 6. 3. 2010 v 08.45 napsal:
Není ten nadpis dobrej podmět k tomu, abysme tu zas začli používat Češtinu? Zvedá se mi kufr, když tu čtu o riderkách, spinech, judges a podobný slovní odpadky. Ale neřeknu nic. Jste hír krů ful of kůl pípls a tyhle hnusy už asi patří k době... Nicméně věta: ,,Jak zabíjí holčičky," má v Češtině jasnej význam a není to ten, kterej autorka článku zamýšlela.
Odpovědět