Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinka:
Zuzička Stromková na bigair kontestu na Nine Queens

Freeride.cz » Girls » News » Zuzička Stromková na bigair kontestu na Nine Queens

Mílovými kroky se blíží největší ryze dívčí akce letošního roku. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o Nine Queens, které otevřou svoje brány již 19. března v resortu Serfaus-Fiss-Ladis. No a právě dnes vyvrcholila videokvalifikace Wanna be a Queen?, kde se hledali další královny, které se připojí ke světovým jménům jako Kaya Turski, Ashely Batttersby, Anna Segal, Keri Herman, Maria Bagge a další.

Zkrátka bez dalších zbytečných debat. Vítězkou videokvalifikace se stala teprve patnáctiletá Němka Lisa Zimmermann, která uchvátila tak nejen naší redakci ale i porotce. Triky jako cork 900 nebo 1080 by totiž určitě dělali problému nejednomu z nás. Druhou postupující je pak již zkušená Švýcarka Eveline Bhend a třetí postupující na Nine Queens je Švédka Michaela Utsi.

Kromě těchto třech nešťastlivějších, které se mohou těšit na kompletní session „devíti královen“ tu však ještě je dvanáctka postupujících na bigair contest day, který se uskuteční 24. března. A právě tady je nejpříjemnější zpráva! Mezi holky, které se utkají v bigair kontestu se totiž dostala i slovenská Zuzička Stromková! Budeme jí tak držet palce, aby se v silné konkurenci předvedla v co nejlepším světle!

Kvalifikační video Zuzičky Stromkové:

Další postupující do bigair kontestu: Camilla Berra (SUI), Julie Bernard (FRA), Colline Ballet Baz (FRA). Silvia Bartagna (ITA), Lilly Ida Murad (NOR), Tiril S. Christiansen (NOR), Arianna Tricomi (ITA), Sabrina Cakmakli (GER), Erika Durtschi (USA), Darian Stevens (USA), Jamie C. Mauzy (USA)

Nine Queens web ZDE  

“Anonym”

Hodnocení: 0

DinBRFjuwSFMLWmeJf“ 22. 11. 2012 v 23.32 napsal:

TH8Hme , [url=http://qcjhjgomgpso.com/]qcjhjgomgpso[/url], [link=http://rkxmjglcwjhz.com/]rkxmjglcwjhz[/link], http://rxzyfxzswjif.com/

 
“Anonym”

Hodnocení: 0

SYsFhUvkHWwGZScl“ 22. 11. 2012 v 02.40 napsal:

uG8RU7 <a href="http://vsiwoepjkcuh.com/">vsiwo…

 
“Anonym”

Hodnocení: 0

TwjENCTYAgncUcBo“ 21. 11. 2012 v 13.07 napsal:

I would also like to now how to turn my backcountry in to a frerdiee and make it handle beter of trails. I have locked at the part number for the rear skid. I found that the transfer arms are the same. The rail and shocks are the big differences in the rear skid. You have showen us the differenct in the rail, But are the shockes different lengths? Is the rear skid mounted to the frerdiee chassic in a different spot then the backcountry? I know I could go buy a 137 frerdiee and not have to change any thing, but they are spring order only and good luck finding one. I dont want to start buying rails then shocks to find out that it will never be the same as the frerdiee, because the chassie is different. thanks for you help.

 

Autor článku:

Maty „SajRajt“ Vránek
Maty „SajRajt“ Vránek

Zažiješ chvilky krušný jak hory...

Kategorie: Novinka
Vydáno: 7. 3. 2012 v 16.40

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.