Freeride.cz

Hlavní sekce

Tech:
Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18

Freeride.cz » Ski » Články » Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18

Produkty značky Level si získaly oblibu jak na světovém tak na našem trhu snowboardového a freeski vybavení. Svou kvalitou a zpracováním patří mezi to nejlepší, co v sortimentu rukavic lze nalézt. V dnešním článku se podíváme na tyto produkty blíže a představíme si především materiály a technologie, které značka Level používá. Začtěte se, rukavice jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho vybavení na hory.

Růst oblíbenosti značky Level vždy stál na pevných základech entuziasmu vývojářů pro technické inovace a na základech kreativního designu. Level je dnes referenční značkou v oblasti zimních rukavic, známý nejen díky progresivnímu looku, technologickým inovacím, ale také díky výjimečné kvalitě. Tyto charakteristiky udělaly ze značky Level jedničku mezi lyžaři i snowboarďáky po celém světě.

Kolekce rukavic Level jsou přímo natřískané originálními technologiemi, díky kterým vždy víte, co od rukavic očekávat. Každý z modelů například disponuje certifikátem Thermoplus, který garantuje rozsah teplot, pro které je daný typ rukavice určen (nejhřejivější modely vás s přehledem udrží v teple i při -25°C).

Použité materiály jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními lyžaři, přísně testovány a certifikovány na voděodolnost a větru vzdornost. S vývojem kožených rukavic má pak značka Level více než 20 let zkušeností. Samozřejmostí je široká kolekce modelů s membránami Gore-Tex, či Membra-Therm Plus technologií. Co se týče výplně, na výběr máte od klasického hedvábí, přes švýcarskou vlnu až po Primaloft voděodolnou výplň. Zde najdete kompletní výčet a popis jednotlivých membrán, které značka Level používá.

Nicméně i „neviditelné“ technologie dávají produktům značky Level jejich punc. Tak například díky ergonomicky tvarovaným prstům nedochází k jejich deformaci při pohybu, díky elastické dlani pak nebude problém s jakýmkoli úchopem, díky nastavitelným manžetám lze většinu rukavic nosit jak přes bundu, tak pod bundou. Silikonem potištěné spodky prstů umožňují dostatečný grip na klouzavých površích, odnímatelná vnitřní vložka vás pak zachrání při nutnosti rychlého usušení.

Rukavice Level však budete rozpoznávat i díky svým originálním prvkům, se kterými přišla jako první právě značka Level a které fungují již desetiletí - větracím otvorům umožňujícím odvod vlhkosti ven, či unikátní ochraně zápěstí Biomex Protection. Tato unikátní dlaha byla vyvinuta ve spolupráci mezi snowboarďáky, lékařskou komunitou a bio mechanickými inženýry přímo na klinice ve Svatém Mořici, kde je léčba zlomených zápěstí na denním pořádku. Rukavice s ochranou Biomex jsou nutností pro každého začátečníka.

Výhodou značky Level je velmi komplexní pokrytí trhu. V nabídce naleznete jak top modely pro závodní lyžaře, tak rukavice pro nejmenší s voděodolnými fixkami pro tvorbu vlastního designu. Naleznete jak luxusní modely z prémiové kůže, tak základní modely s Gore-Tex membránou za neuvěřitelné ceny.

Začínáte-li a chcete-li se spolehnout na bezpečí svých rukavic, určitě nevynechejte nabídku ze sekce Level Protection s Biomex chráničem. Zkušenější pak mohou vybírat z mnoha střihů (prsťáky, palčáky, tříprsťáky), materiálů a technologií, určených pro vaši pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Produkty a kompletní informace o značce Level Gloves najdete nejen na oficiálních stránkách www.levelgloves.com, ale i v našem přehledu vybavení FREERIDE.CZ BUYER´S GUIDE 2018.

Oficiální stránky dovozce: www.ndistribution.cz

Autor článku:

Kategorie: Tech
Vydáno: 30. 1. 2018 v 19.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související Články

Freeride.cz Buyer's Guide 2018 je tu!
Tech: Freeride.cz Buyer's Guide 2018 je tu!

Pár dnů zpátky se u nás objevil první sníh, a to je předzvěst cesty do vašich boardbagů a skříní, podnět k tomu…

nejčtenější Články

Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18
Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18

Produkty značky Level si získaly oblibu jak na světovém tak na našem trhu snowboardového a freeski vybavení. Svou…

POZOR ZMĚNA - O'Neill Czech Freeski Tour 2018 Pec pod Sněžkou
POZOR ZMĚNA - O'Neill Czech Freeski Tour 2018 Pec pod Sněžkou

Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám v Beskydech jsme bohužel nuceni přesunou zastávku českého poháru 24.2.2018…

Amplifi ti kryje záda
Amplifi ti kryje záda

Mezi další značky, které si představíme v rámci prezentace produktů pro letošní sezónu, patří i německý…

Nejlépe hodnocené Články

Freeskieři, které (ne)uvidíme na Olympiádě
Freeskieři, které (ne)uvidíme na Olympiádě

Už přístí pátek budou zahájeny letošní Olympijské hry v Pchjongčchangu. Podruhý nebude chybět freeskiing a my se…

Island - Země ohně a ledu
Island - Země ohně a ledu

Tento ostrov v severoatlantickém oceánu, který neustále omračuje svou sopečnou činností, je jednou z nejlepších a…

Kings & Queens of Corbet´s
Kings & Queens of Corbet´s

V Jackson Hole se minulý týden odjel první ročník šílenýho závodu Kings & Queens of Corbet´s. O co přesně šlo se…