Freeride.cz

Hlavní sekce

Buyers Guide

Diskuse na téma „Dlzka lyzi“

Freeride.cz » Ski » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Dlzka lyzi

Starší kometáře

“Anonym”

Hodnocení: 0

rypo“ 27. 2. 2013 v 23.56 napsal:

jj, dnes mi odporucili v shope lyze s profilom 130-100-120, skor tvrdsie, aby sa na tom dalo jazdit aj po zjazdovke a v tvrdsom snehu (elan 999). co vy na to ? ma niekto nieco podobne? pripadne alternativy, po ktorych by som sa mohol ohliadnut ?

„Dude95“ 27. 2. 2013 v 15.14 napsal:

Na freeride bych být tebou zvolil něco co má 100mm pod patou, aby jsi mohl jezdit i na sjezdovce ;) Na freeride jsou lepší lyže delší (až o 10cm) nebo aspoň stejně velké jako ty sám. :)

“Anonym”

rypo“ 27. 2. 2013 v 00.14 napsal:

caute, viem, ze je to stary thread, ale chcel som sa spytat, aku mam volit dlzku/sirku lyzi na freeride, 187cm/90+-kg. pripadne ake rozmery by ste odporucali, aby som na zjazdovke nevyzeral ako zaciatocnik :) jazdim s kamosmi rozne off-piste, ale vsetci mame lyze na zjazdovku (slalomky a pod.) a nevie mi teda nikto poriadne poradit. chodime chopok zony 1 a 2 a tyzden v roku (ked to vyjde) nejake FR alebo AT alpy. neviem, ci mam volit skor sirse/kratsie alebo uzsie/dlhsie. dik moc.

Milan „Milis“ Masopust 21. 2. 2010 v 20.59 napsal:

ahoj.. pokud chces jezdit park a fr tak na oboje jsou jiny lyze a jiny dylky.. do parku bych si bejt tebou vzal lyze dlouhy 160 cm...

„kubriel“ 21. 2. 2010 v 19.51 napsal:

Nazdar borci, potreboval by som poradit ohladne dlzky lyzi. Lyzujem 14 rokov, ale teraz chcem zacat s freeskiingom. Chcem jazdit park aj freeride 50/50. Aku dlzku lyzi zvolit ked meriam 167cm a vazim len 60 kg??
Dik