Freeride.cz

Hlavní sekce

Jarní Ledovec Klínovec 2018

Jarní Ledovec Klínovec 2018

Datum: 28. 4. 2018
Lokalita: Česká republika, Krušné hory
Adresa: Klínovec
Druh akce: Ostatní akce

Poslední dubnovou sobotu proběhne v krušnohorském areálu Klínovec akce s názvem Jarní Ledovec. A jelikož se jedná o akci na Klínovci, prsty v ní mají samozřejmě kluci z Maximal Animal. Podrobnosti o akci najdete v následující pozvánce.

Díky dobré zimě se v podání Maximal Animal vrací na Klínovec akce s názvem Jarní Ledovec. Akce je unikátní, tím že všechny skiareály a snowparky jsou už uzavřené a sníh v toto období také v ČR nikdo nemá, ale... přesně tak, my ANO. A nejen to. Připravíme pro vás set up několika překážek v řadě, vedle sebe, v plánu je i skok s dopadem, to ale uvidíme, kolik nám zbyde sněhu. No a samozřejmě nás čeká X shredů.

Po celou dobu budete mít možnost dát si něco k jídlu a pití. O catering se bude starat nový Music klub Loučná, který pro vás bude mít připravené grilované klobásky, hamburgery a hot dogs. Čepovat se bude Klášter 11°.

Hudební produkce je také v režii Music baru Loučná, který pozval i hudební ikonu Flex Kida, a to jako DJ i jako zpěváka. Správně tušíte,... po celým dni nekončíme, ale přesouváme se do klubu, kde proběhne pořádně divoká afterpárty s příjemnou obsluhou, jea.

Pokud k nám přijedete z velké dálky a budete chtít ubytování v blízkosti a za dobré kačky, není problém, Penzion Háj vás rád ubytuje.

Celá akce bude doplněna různými soutěžemi o věcné ceny, jak na svahu tak i na afterpárty, takže i ty můžeš vyhrát.

Pokud máš dotaz, neboj se napsat a zeptat se. Aktuální info hledej na stránce události na facebooku.

Zdraví tě tým Maximal Animal, který se těší na tvoji návštěvu.

Zdroj: Maximal Animal

Související články:

Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video

Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video

Letošní konec zimy byl hodně rychlý a sníh se na konci dubna držel už jen na pár místech. Každoroční ukončení sezóny ve Skiareálu Klínovec ale nemohlo chybět. Poslední zbytky sněhu dostaly svůj tvar a Maximal Animal crew tak mohla pozvat jezdce i na Jarní Ledovec 2018. Jak to na Klínovci vypadlo se, se dozvíš z následujících fotek a videa.