Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Jak bude vypadat park pro Kaunertal Spring Classics 2018?

Je čas opět vyrazit na Kaunertal. Již tento pátek bude otevřen nový setup parku, který je právě v této době stavěn pro Kaunertal Spring Classics. Letošní ročník proběhne ve dnech 8.4.-21.5.2018 a vy se můžete těšit na hodně vostrej snowpark a plno akcí a doprovodného programu. Dejte dokupy partu a alou na hory.

Během sedmi týdnů zde proběhne přes 10 naplánovaných událostí, mezi které budou patřit i Shred Unit Girls Shred Day powered by Golden Ride, Soulshred Kaunertal Week, Kaunertal Spring Camp a další a další akce věnované jak freeskiingu tak snowboardingu.

Těšit se můžete na vymazlený snowpark s velkou PRO lajnou, překážky v MEDIUM lajně a také na nepřeberné množství železa a beden v JIB lajně, která bude zasazena do Snake runu. Jen se schválně podívejte, co si pro vás místní shapeři připravují.

Jak jsme se zmínili, tento park se otevírá již tento pátek 23. března a vy si rozhodně najděte čas, vyrazit do tohoto vyhlášeného rakouského střediska.

Aktuální info hledejte na oficiálních stránkách www.snowpark-kaunertal.tirol, kde najdete jak program akcí, tak i novinky z parku a případné změny. Sledovat můžete i stránku události na facebooku.

20. 3. 2018 v 14.55, napsal FReeride.cz „FRedakce“ Freeride.cz „FRedakce - Ski“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: SuperUnknown XV. - prvních šest semifinalistů

Letos už po patnáctý oblíbená banda Level 1 Productions připravila videosoutěž SuperUnknown XV., kterou můžou zkusit všichni freeskieři. Cíl je prostý. Natočit našláplej edit a čekat, jestli vás vyberou mezi nejlepší. Do finálovýho týdne, kterej proběhne za oceánem ve Winter Parku se probije devět nejlepších finalistů plus jeden ze šestnácti semifinalistů, kterýho vybereme hlasováním. My tady máme dneska prvních šest borců, kteří se do semifinále probojovali. Čekaj nás tři Skandinávci a to Robert Adré Rudd, Tuukka Pöri a Aki Vallioniemi. A tři zástupci Severní Ameriky jmenovitě Dane Kirk, Ben Zins a Justin DL. Jdeme juknout na jejich videa.

Robert André Ruud:

Tuukka Pöri:

Aki Vallioniemi:

Dane Kirk:

Ben Zins:

Justin DL:

Více o SuperUnknown XV. najdeš zde.

20. 3. 2018 v 12.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Jake Mageau a jeho jarní edit

Do jarního Brightonu a Park City nás vezme americkej shreďák Jake Mageau. Autorem videa není nikdo jiný než Oliver Hoblitzelle

Jake Mageau a jeho jarní edit:

20. 3. 2018 v 10.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Leo´s Line - epizoda 2

Francouzskej šílenec Leo Taillefer nás letos podruhý obšťastní svým videem ze série Leo´s Line, který už třetím rokem natáčí ve svým domácím resortu Val d´Isére

Leo´s Linme – epizoda 2:

19. 3. 2018 v 16.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Jonah Williams Windells edit

Windells kempy na Mt. Hoodu si připravily další video, který nás vrátí do letních měsíců v americkém Oregonu. Předvede se nám v něm domácí borec Jonah Williams a s ním se mihne Corey Jackson.

Jonah Williams Windells edit:

19. 3. 2018 v 14.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Výsledky Evropskýho poháru v big airu v St. Antonu

Ani uplynulý víkend neměla naše reprezentace pauzu, čekal jí totiž další závod Evrospkýho poháru a to v rakouském St. Antonu. V místním Stanton Snowparku se v sobotu odjel závod big airu, kde sedmí místo vybojoval Šimon Bartík. Vojtovi Břeskýmu závod tentokrát nesedl a skončil na dvacátý druhý pozici. Z vítězství se radoval německej freeskier Flo Preuss před Španělem Thibaultem Magninem a dalším Němcem Vincentem Veilem. Za dámi pak kralovala Maria E. Nakab z Itálie. Bohužel následujíc nedělní slopestyle byl zrušen, a tak kluci zase lehce ostrouhali.

Výsledky Evropskýho poháru v big airu v St. Atonu:

Muži:

1. Flo Preuss (GER)
2. Thibault Magnin (ESP)
3. Vincent Veile (GER)
4. Daniel Antell (FIN)
5. Rasmus D. Joergensen (DEN)
6. Hannes Rudiger (AUT)
7. Šimon Bartík (CZE)
8. Sam Ward (GBR)

22. Vojta Břeský (CZE)

Ženy:

1. Maria E. Nakab (ITA)
2. Sophia Insam (ITA)

FIS web nadješ zde.

19. 3. 2018 v 11.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Výsledky finále Světovýho poháru ve slopestylu v Seiser Almu

Poslední slopestyle Světovýho poháru této zimy je za námi. Dneska se upeklo závěrečný finále v italském Seiser Almu. Už ve středu si skvělej výsledek zapsal v kvalifikaci náš Šimon Bartík, kterej zajel tři a dvacátým místem životní závod. V šestnáctičlenným finále potvrdil výhru z kvaldy americkej favorit Nick Goepper, kterýho dnes na bednu doprovodil Andri Ragettli a James Woods. Dámskýmu stádu pak kralovala mladá Američanka Caroline Claire, která za sebou nechala Britku Isabel Atkin a Yuki Tsubotu z Kanady. Držiteli křišťálových globů za slopestyle se pak stal Andri Ragettli a Švédka Jennie-Lee Burmansson, která na Apeninským poloostrově zakončila sezónu šestým místem. Gratulace…

Výsledky finále Světovýho poháru ve slopestylu v Seiser Almu:

Muži:

1. Nick Goepper (USA)
2. Andri Ragettli (SUI)
3. James Woods (GBR)
4. Antoine Adelisse (FRA)
5. Finn Bilous (NZL)
6. Oscar Wester (SWE)
7. McRae Williams (USA)
8. Oliwer Magnusson (SWE)
9. Ferdinand Dahl (NOR)
10. Quinn Wolferman (USA)
11. Chrsitian Nummedal (NOR)
12. Alex Bellemare (CAN)
13. Ralph Welponer (ITA)
14. Alex Hall (USA)
15. Fabian Bösch (SUI)
16. Petter Ulsletten (NOR)

Ženy:

1. Caroline Claire (USA)
2. Isabel Atkin (GBR)
3. Yuki Tsubota (CAN)
4. Dominique Ohaco (CHI)
5. Anastasia Tatalina (RUS)
6. Jennie-Lee Burmansson (SWE)
7. Dara Howell (CAN)
8. Lara Wolf (AUT)

FIS web najdeš tady.

16. 3. 2018 v 17.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: V gruzinském Gudauri se zbláznila lanovka

V gruzínském středisku Gudauri dneska návštěvníci zažili hodně krušné chvíle. Zatím neznámá porucha doslova proměnila místní lanovku v pekelný stroj, kterej nekontrolovatelně zrychloval. Do nemocnice se dostalo nakonec osm lyžařů včetně hostů z Ukrajiny a Švédska. Naštěstí ale nedošlo k žádnýmu vážnýmu zranění. Nehoda se stále prošetřuje. Celkem úlet…

Video šílený lanovky v Gruzii:

16. 3. 2018 v 15.25, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Sam Lee a jeho POV minutka v Revelstoke

Pokud sledujete Freeride World Tour tak vám jméno Novozélanďana Sama Leeho určitě cizí nebude. My se s ním na jednu jedinou minutku podíváme do Revelstoke, protože těchto šedesát POV sekund za to prostě stojí…

Sam Lee a jeho POV minutka v Revelstoke:

16. 3. 2018 v 13.30, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Lead Fabrics crew v Ramundbergetu

Lead Fabrics je nedávno vzniklá shreďácká značka, která se přesně drží aktuálních „top trendů“. My se teďka ale hlavně jukneme na její švédský zástupce, který společně poshredili ve snowparku v resortu Ramundberget.

Jezdci: Emil Granbom, Freddie Grann, Oliver Karlberg, Anton Linden, Joel Magnusson, Vilmer Ivarson

Lead Fabrics crew v Ramundbergetu:

16. 3. 2018 v 10.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

< novější12345671015244273130233420761