Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Minutka v Absolut Parku s Phile Horneggerem

Na minutku zavítáme do oblíbenýho Absolut Parku v rakouském Flachauwinklu. Do šedesáti vteřin totiž vměstnal svoje nejlepší záběry domácí rider Phil Hornegger a my se teď na ně jukneme.

Minutka v Absolut Parku s Phile Horneggerem:

19. 6. 2018 v 15.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: „Into The Storm“ video od All Us In Winterland

Novozélandská partička All Us In Winterland má venku nový video „Into The Storm“, ve kterým zavítáme za prašanem do americkýho Wyomingu zejména do známý resortu Jackson Hole. Mezi jezdci se objeví jména jako Cam McDermid,Tom Brownlee, Fraser McDougall, Caitlin Mitchell, Rupert Paterson a boarďák Mike Handfold. Pow, pow, pow, jde se prášit!!

„Into The Storm“ video od All Us In Winterland:

19. 6. 2018 v 11.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Jake Mageau a Ty Alexander na Mt. Bacheloru

Máme tady novej shreďáckej edit z dílny filmaře Oliver Hoblitzelleho. V tom na chvíli jukneme na americkej Mt. Bachelor, kde hlavně místní železa brousila na konci sezóny dvojka Jake Mageau a Ty Alexander.

Jake Mageau a Ty Alexander na Mt. Bacheloru:

18. 6. 2018 v 20.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Line Skis tým ve Woodward Copperu

V coloradském Woodward Copperu odstartovala letošní letní sezóny, a to znamená, že jsou na programu Summer Ski Campy. Ten první odstartoval už na začátku června. Na místě nechyběla pětičlenná sebranka z Line Skis. Jak si to sestava Andy Parry, Will Wesson, dáma Taylor Lundquist, Pete Koukov a Sami Ortlieb užívala nám prozradí následující tři minutky.

Line Skis tým ve Woodward Copperu:

18. 6. 2018 v 16.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Axel Runner season edit

Nový týden začneme season editem, v kterým se nám představí člen party Los Amigos a to konkrétně Axel Runner. Ten nám předvede hlavně svoje nejlepší freeridový zýběry z uplynulý zimy.

Axel Runner season edit:

18. 6. 2018 v 12.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Jarní Stubai a drone edit od Team BlackSheep

Parta Team BlackSheep se specializuje na videa točený za pomoci dronů. Jejich nejnovější nás určitě bude hodně zajímat, protože je plný freeskiingu. Se sestavou Luggi Brucic, Viktor Moosmann, Fabian Bösch, Fabio Studer, Fabi Hysen a Flo Preuss ho natočili během jarních dnů na rakouským ledovci Stubai a to jak v místním parku Stubai Zoo tak i mimo něj! Super práce…

Jarní Stubai a drone edit od Team BlackSheep:

14. 6. 2018 v 14.30, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Kai Mahler season edit

Švýcar Kai Mahler patří k největším parkovejm vrahounů ze země helvétského kříže. Sice mi přijde, že to poslední sezónu trochu zevlil, ale pořád byl na několika akcích slušně vidět. Teď tu máme jeho season mixtape, kde dal dokupy záběry z uplynulý zimy.

Kai Mahler season edit:

14. 6. 2018 v 11.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Parta Steamboiz na Mt. Hoodu

Mt. Hood v americkém Oregonu máme sice trochu z ruky, ale to nemění nic na tom, že momentálně tam můžete slušně pojezdit. My tam jukneme s partičkou Steamboiz a editem, kterej má na svědomí Owen Dahlberg. Nečekejte bomby je to freeski pohodička a jména jezdců nám stejně taky nic neřeknou, tak je vynecháme.

Parta Steamboiz na Mt. Hoodu:

13. 6. 2018 v 16.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Teaser na film „The Empire Of Winds“ z Patagonie

Připravovaný film „The Empire Of Winds“, pod kterým bude podepsaná trojka lyžařů Thibaud Duchosal, Johannes Hoffmann a Lucas Swieykowski z týmu značky Arc´teryx nás zavede na jejich road trip po jihoamerické Patagonii. Jejich cílem se staly místní čtyři z pěti argentinských provincí, kde se pokusili zdolat, co nejvíce místních hor a hlavně si užít lokální freeridový terény.

„The Empire Of Winds“ teaser:

13. 6. 2018 v 12.30, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Sam Lobinsky season edit

Americký Trollhaugen je domácím resortem lyžníka Sama Lobinskyho. Právě hlavně do místního snowparku nás vezme ve svým dvouminutovým season editu…

Sam Lobinsky season edit:

12. 6. 2018 v 11.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

< novější12345671015254375133239431781