Tří stý díl - upoutávka

Jaké reportáže vám přináší pořad o adrenalinových sportech Element ve svém 300. dílu? Podívejte se na upoutávku zde a na celý pořad pak od 21:35 na TV Nova Sport1, ve čtvrtek 7.7. od 11:15 na TV Nova Sport2 a v sobotu 9.7. od 14:00 na TV Nova Fanda.

Začneme v Madridu na první letošní zastávce Red Bull X-​Fighters. Vyhrál ji Thomas Pagés. Beroun hostil závod světového poháru ve skateboardingu Grand Prix Beroun. Vyhrál Martin Pek. Wakepark MerkurBrna byl dějištěm další zastávky série Freeride.cz Just Ride. V rubrice s kamerou GoPro uvidíme návrat Aarona Chase na kolo po dlouhém zranění. Nezapomeňte soutěžit o skvělé ceny, otázka je velmi jednoduchá.