Freeride.cz

Hlavní sekce

Tech:
Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18

Freeride.cz » Snowboard » Články » Level Gloves - technologie v produktech kolekce 17/18

Produkty značky Level si získaly oblibu jak na světovém tak na našem trhu snowboardového a freeski vybavení. Svou kvalitou a zpracováním patří mezi to nejlepší, co v sortimentu rukavic lze nalézt. V dnešním článku se podíváme na tyto produkty blíže a představíme si především materiály a technologie, které značka Level používá. Začtěte se, rukavice jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho vybavení na hory.

Růst oblíbenosti značky Level vždy stál na pevných základech entuziasmu vývojářů pro technické inovace a na základech kreativního designu. Level je dnes referenční značkou v oblasti zimních rukavic, známý nejen díky progresivnímu looku, technologickým inovacím, ale také díky výjimečné kvalitě. Tyto charakteristiky udělaly ze značky Level jedničku mezi lyžaři i snowboarďáky po celém světě.

Kolekce rukavic Level jsou přímo natřískané originálními technologiemi, díky kterým vždy víte, co od rukavic očekávat. Každý z modelů například disponuje certifikátem Thermoplus, který garantuje rozsah teplot, pro které je daný typ rukavice určen (nejhřejivější modely vás s přehledem udrží v teple i při -25°C).

Použité materiály jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními lyžaři, přísně testovány a certifikovány na voděodolnost a větru vzdornost. S vývojem kožených rukavic má pak značka Level více než 20 let zkušeností. Samozřejmostí je široká kolekce modelů s membránami Gore-Tex, či Membra-Therm Plus technologií. Co se týče výplně, na výběr máte od klasického hedvábí, přes švýcarskou vlnu až po Primaloft voděodolnou výplň. Zde najdete kompletní výčet a popis jednotlivých membrán, které značka Level používá.

Nicméně i „neviditelné“ technologie dávají produktům značky Level jejich punc. Tak například díky ergonomicky tvarovaným prstům nedochází k jejich deformaci při pohybu, díky elastické dlani pak nebude problém s jakýmkoli úchopem, díky nastavitelným manžetám lze většinu rukavic nosit jak přes bundu, tak pod bundou. Silikonem potištěné spodky prstů umožňují dostatečný grip na klouzavých površích, odnímatelná vnitřní vložka vás pak zachrání při nutnosti rychlého usušení.

Rukavice Level však budete rozpoznávat i díky svým originálním prvkům, se kterými přišla jako první právě značka Level a které fungují již desetiletí - větracím otvorům umožňujícím odvod vlhkosti ven, či unikátní ochraně zápěstí Biomex Protection. Tato unikátní dlaha byla vyvinuta ve spolupráci mezi snowboarďáky, lékařskou komunitou a bio mechanickými inženýry přímo na klinice ve Svatém Mořici, kde je léčba zlomených zápěstí na denním pořádku. Rukavice s ochranou Biomex jsou nutností pro každého začátečníka.

Výhodou značky Level je velmi komplexní pokrytí trhu. V nabídce naleznete jak top modely pro závodní lyžaře, tak rukavice pro nejmenší s voděodolnými fixkami pro tvorbu vlastního designu. Naleznete jak luxusní modely z prémiové kůže, tak základní modely s Gore-Tex membránou za neuvěřitelné ceny.

Začínáte-li a chcete-li se spolehnout na bezpečí svých rukavic, určitě nevynechejte nabídku ze sekce Level Protection s Biomex chráničem. Zkušenější pak mohou vybírat z mnoha střihů (prsťáky, palčáky, tříprsťáky), materiálů a technologií, určených pro vaši pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Produkty a kompletní informace o značce Level Gloves najdete nejen na oficiálních stránkách www.levelgloves.com, ale i v našem přehledu vybavení FREERIDE.CZ BUYER´S GUIDE 2018.

Oficiální stránky dovozce: www.ndistribution.cz

Autor článku:

Kategorie: Tech
Vydáno: 30. 1. 2018 v 19.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související Články

Freeride.cz Buyer's Guide 2018 je tu!
Tech: Freeride.cz Buyer's Guide 2018 je tu!

Pár dnů zpátky se u nás objevil první sníh, a to je předzvěst cesty do vašich boardbagů a skříní, podnět k tomu…

nejčtenější Články

Nová kolekce Freeride.cz merche v prodeji!
Nová kolekce Freeride.cz merche v prodeji!

Nějaký čas to trvalo, ale konečně jsme pro vás nachystali novou kolekci Freeride.cz merche! V našem e-shopu si tak…

Čtyři jarní tipy na rakouský snowparky
Čtyři jarní tipy na rakouský snowparky

Sezóna v Čechách sice už skončila, ale to neznamená, že lyže a snowboardy hodíme někam do rohu! Naši rakouští…

Le Grind Retro Jam 2018 + Video
Le Grind Retro Jam 2018 + Video

Každý rok se na Neklidu loučí s paní Zimou ve velkém retro stylu. Dorazil k nám report z toho letošního loučení a…

Nejlépe hodnocené Články

Tři sta šedesátý první díl - upoutávka
Tři sta šedesátý první díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action je tu s…

Duben 2018
Duben 2018

Letošní zima je sice už za námi a většina z vás se už v myšlenkách přesunula do slunečných letních dnů,…

Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video
Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video

Letošní konec zimy byl hodně rychlý a sníh se na konci dubna držel už jen na pár místech. Každoroční ukončení…