Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Bugy nového designu“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Bugy nového designu

Hodnocení: 0

Lukáš „_LukE_“ P. 28. 11. 2008 v 00.37 napsal:

a co treba úprava vlastních přízpěvků nebo jejich smazání?spíš ta úprava aspon kdyz tu zapomenu neco napsat at není další přízpěvek

Honza „Chuck“ Hlávka 17. 11. 2008 v 08.03 napsal:

Ahoj podle mě by bylo dobrý kdyby byl první příspěvek na první stránce hnedka na vrchu,pak se to musí hledat až bůh ví kde vzadu.
Nedal by se zmenšit ten modrej pruh jak už tady přede mnou kdosi říkal ??

Petr „Faxe“ Kosnar 16. 11. 2008 v 21.39 napsal:

Reakci na Jakub „Lery“ Larysz: Opraveno. Dík za připomínku...

Jakub „Lery“ Larysz 16. 11. 2008 v 20.21 napsal:

Další zásek..Přišla mi zpráva na potvrzení kamarádství, kliknu na ni, hodí mě to na můj profil a bohužel nikde nejde najít autorizování..

Bára „Goodie“ Marešová 11. 11. 2008 v 22.03 napsal:

jo, to by bylo dobry... Jako na starym foru - nove/neprectene prispevky... to bylo takovy pohodlny :] Ted me to forum vubec nelaka, kdyz je vsude barevnej "posledni prispevek" a nic "zajimavyho"

Lukáš „_LukE_“ P. 4. 11. 2008 v 19.31 napsal:

co ty poslední přízpěvky ve foru budete to sem nekde dávat?to byla dobrá věc na starým foru teda

Jan „ziki“ Zikmund 4. 11. 2008 v 13.53 napsal:

v opeře když kliknu u článku na fotku tak se nezvětší a nic se nestane, jen obrazovka trochu zešedne

honza „cowdog_jen“ Dostál 3. 11. 2008 v 23.51 napsal:

zobrazím si akce nějakého svého kamaráda a jako jedu z událostí mě to píše "Michal „....“ .... přidal komentář ke tvé fotce" - i když ve skutečnosti nekomentoval moji fotku ale fotku někoho uplně jinýho

„poiko“ 1. 11. 2008 v 14.23 napsal:

pokud mi někdo pošle soukromou zprávu a chci mu odpovědět, musím kliknout na jeho jméno, dostat se na profil a tam teprve kliknout na "Poslat zprávu".
tzn. že ybch ocenil ve zprávách tlačítko "Odpovědět"

Lukáš „_LukE_“ P. 31. 10. 2008 v 21.04 napsal:

taky nevim jestli je gut mít nejivější témata,není spíš lepší poslední příspěvky? místo toho nebo to dát pod to aspon?ty nejživjší témata sou strašně starý a už snad ne ani aktuální

venca „macáček“ macháček 31. 10. 2008 v 09.39 napsal:

Reakci na Lukáš „_LukE_“ P.: taky mě štve že se nemůžu přihlásit natrvalo možná sem to přehlíd někde v nastavení ale pochybuju páč nad tim bádám už dluoho

Petr „Faxe“ Kosnar 31. 10. 2008 v 00.06 napsal:

Reakci na Lukáš „_LukE_“ P.: neboj, fórum čteme a jsme za připomínky rádi, díky. Jen pište, co se vám líbí a co ne, ať víme o čem přemýšlet a co ladit...

„poiko“ 30. 10. 2008 v 21.06 napsal:

třeba motyka vystřelí:)

Lukáš „_LukE_“ P. 30. 10. 2008 v 17.42 napsal:

taky de o to aby si to někdo přečetl že :-)

„poiko“ 30. 10. 2008 v 17.01 napsal:

přihodil bych ještě zvýraznění citovaného textu. současný stav je neúnosnej
další, co by bodlo, je zmenšení šířky toho debilního modrýho pruhu nalevo na stránce. zabírá mi půlku stránky a je k ničemu (kromě reklamy teda)

Lukáš „_LukE_“ P. 30. 10. 2008 v 16.17 napsal:

nevim proč,ale nejsu přihlášený na pořád,pokaždý se musím přihlašovat,na starým webu sem byl jednou na furt,a taky by mohly být ty nejnovější příspěvky ve foru na první stránce a ne až klikneš na diskuzi,to bylo dřív gut,jinak hezkej design,jo a taky u těch fotek by mohlo být to,aby ses mohl pohybovat poocí šipek,u mě to teda nejde v FF,dík to sou moje nápady teda peace

Michal „Abuse“ Berkovec 30. 10. 2008 v 15.11 napsal:

Napadlo mě založit tohle vlákno jako pomoc webmasterům k doladění nového designu. Mohli by se sem dávat všechny možný bugy na které narazíte během užívání nového krásného designu a webmasteři by je tu pak snadno našli.

Jako první mě napadá, že by bylo fajn kdyby se u příspěvků ve fóru zobrazoval i rok a ne jen měsc a den.

Jako druhý že by neuškodilo, kdyby u příspěvku bylo klikátko "citovat".