Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Jibbing začátky“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Jibbing začátky

Hodnocení: 0

Radek „Píchy“ Pícha 21. 2. 2010 v 15.53 napsal:

bacha taky na protirotaci,když jedš na překažku tak,mít rameny rovnobezne s prken a nevytáčet zadní rameno dopředu.a nedělat před překažkou obloucky,ject od určitýho bodu rovně...

David „Spy“ Typlt 21. 2. 2010 v 14.47 napsal:

hlavne musis drzet vahu co nejniz dole...pri najezdu trosku pokrcenej.pak hupsnes na zezelo a musis drzet vahu dole a bejt hodne v kolenou...nesmis stat jak svicka...a doporucuju mit vazani hodne od sebe a twin tip desku( stejna vzdalenost insertu od nosu a tailu)...to je vse co ti k jibbovani muzu poradit.
GOOD LUCK :-)

Jiří „zakmix“ Žák 6. 1. 2009 v 09.15 napsal:

Chyba je v tom, že jsi zbabělej. Hlavní je nebát se, dát si pozor na správnej náklon těla k trubce(bedně). Začátky jsou lehčí na bedně, trubka je těžší. V rychlosti to neni. Teda zase, aby ses v půlce nezastavil. Taky pozor na ostrý hrany...

„poiko“ 12. 12. 2008 v 12.02 napsal:

no, já mam jednu- to, co funguje v hospodě s táckem od piva, nefunguje vždycky přesně v reálu. ale to mi dva už víme:)

Michal „Abuse“ Berkovec 12. 12. 2008 v 10.36 napsal:

Všichni tady píšou kde co jak drtili a nikdo nemá co by k tomuhle tématu řek?? To je pro mě teda překvapení... Nemilé:-O

Michal „Abuse“ Berkovec 11. 12. 2008 v 10.53 napsal:

Tak se mi konečně povedlo hodit pořádnou tlamu na railu. Jsem v zásadě zbabělej člověk a čim jsem starší tim jsem víc podělanej.
Každopdáně během těch pár pokusů co jsem zkoušel brousit železo jsem zjistil pár věcí:
1. Stačí najet trošku křivě a prkno z trubky ulítne a .... rozbiju si držku.
2. Čim jedu pomalejš tim spíš neudržim rovnováhu (to dá rozum)

No a abych se dostal k jádru pudla ... Chtěl bych se zeptat zkušenejch jibberů na nějaký zásady. Co hlavně nedělat? Co dělat? Jak je to s rychlostí při nájezdu? Kde mít váhu atp.

Tak pište. Jsem zvědavej co se dozvim.