Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Kde jste byli?“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Kde jste byli?

Hodnocení: 0

Petr „Wlk3000“ Vlček 27. 6. 2010 v 10.24 napsal:

Já si na sezonu nemůžu stěžovat. Jsem freestyle - začátečník, a když započítám tuhle zimu jako moji pořádně snb první, podařilo se mně navštívit parádní střediska jako Les 2 Alpes, Alpe d´Huez, Saalbach a Bad Gastein, + akce Just Ride a konečně jsem objevil Číhalku, kterou všem vřele doporučuju!!! Mno a jelikož se snb pro mě rychle stal závislostí, léto trávím na zahradních kartáčích, jibbingem na rouře, ale hlavně na Dachu, kde je perfektní pojezd,dost se toho přiučím a navíc konečně poznávám lidi se stejným zájmem a radostí z ježdění :)

Katka „Kaccenka“ Zachová 24. 6. 2010 v 19.26 napsal:

No, tak například mě začala sezona fakt pěkně. Během dvou měsíců jsme byli třikrát na Tuxu. Jenže jak byl rychlej rozjezd, tak rychlej byl zas dojezd. Od Vánoc se nějak nedařilo a moc nejezdilo :-( Tak holt příští sezona. Už aby to bylo. Značka Never Summer mám myslím něco do sebe ;-)

Michal „Abuse“ Berkovec 22. 6. 2010 v 12.29 napsal:

Reakci na Michal „Majk SNPX“ Tomeš: Jasně, že zasloužíte. Na jednu stranu vám vaší práci závidim, na druhou stranu si jí moc cenim.

Michal „Majk SNPX“ Tomeš 21. 6. 2010 v 16.15 napsal:

Reakci na Michal „Abuse“ Berkovec: To znamená, že materiál, který si tady na Fr.cz můžete přečíst někdo musí ještě před uveřejněním zpracovat takže musím sednout i k práci a nejen si užívat :-) zvlášť když jsme teď rozlítaný po světě skrz odpočinek a dovolený, který si myslím po týhle zimě všichni v redakci zasloužíme :-)

Michal „Abuse“ Berkovec 21. 6. 2010 v 07.21 napsal:

Reakci na Michal „Majk SNPX“ Tomeš: No máš to nabitý. Hele když mluvíš o občasné práci, co to znamená? Co tam tak vlastně děláte? (Krom toho že jezdíte, kalíte a užíváte si :)

Kristýna „QIKIS“ Volfová 17. 6. 2010 v 22.03 napsal:

Čau všici, mam na vas dotaz, neni tu třeba někdo, kdo jede letos do Štítů na SKATESHOP.cz kemp a je z PRAHY?? :D :D trochu shánim odvooz :P. Kdyžtak se ozvěteee čauu

Michal „Majk SNPX“ Tomeš 17. 6. 2010 v 15.36 napsal:

Reakci na Lukáš „Luke“ Vrána: Lukáši, pokud by jsi něco připravil tak budeme moc rádi...pokud se ti do toho bude chtít tak to pošli na majk@freeride.cz nebo smidak@freeride.cz...diky ;)

Lukáš „Luke“ Vrána 17. 6. 2010 v 09.27 napsal:

Tak letos jsem zacal hodne brzy, jeste pred sezonou jsem zajel na Stubai. Potom to bylo takove potulovani po ceskych horach, a nakonec me cekala uplne super freeride akce na Krippensteinu... pohravam si s myslenkou o tyhle akci napsat clanek, protoze lokalita opravdu luxus, paradni tereny na freeride, a fotky k clanku by byly hodne dobry :)

Michal „Majk SNPX“ Tomeš 16. 6. 2010 v 23.12 napsal:

Reakci na Michal „Abuse“ Berkovec: dobrej nápad ;) cením moc...tak jako další příspěvek přidám přímo něco z redakce...po celosezonním lítání po českých horách v rámci Just Ride a dalších snb akcích, kdy jsme si moc nezajezdili teď pár týdnu chillim na Dachu, někdy jezdíme někdy vyhraje práce, to aby jste tady měli co ke čtení. Těšil jsem se sem protože, i když je hnusně tak je to pořád sníh a prkno dohromady...a hlavně se tady zase potkám s pár známejma a poznam nový lidi, který k nám dorazej na pár dní a užijou to tady s náma taky...užívejte pokud to jde taky, jestli na horách nebo někde jinde to je uplně jedno :-)

Roman „Soup“ Štefko 16. 6. 2010 v 19.18 napsal:

letos sem byl poprvy v mísečkách a bomby shred to tam byl,všem kdo maji radi parky doporučuju hehe peace & S4F

Michal „Abuse“ Berkovec 16. 6. 2010 v 12.42 napsal:

Jak tak koukám, tak s tím jak slezl sníh, tak také odlezli lidi z FR. No jen tak pro zábavu a pro malé oživení zkuste sem někdo napsat kde jste byli na horách, v zimě, v létě, na ledovci, v parku, na kole, na kalbě co já vim, prostě něco zajímavého. Nejde mi o nějaký návod jak jet někam na hory kde spát apod., mám na myslim prostě jenom nějaké zážitky obyč. lidí které by mohli někoho (mě:) zajímat v době okurkové sezóny. Díky:)