Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Freebord“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Freebord

Hodnocení: 0

Michal „Abuse“ Berkovec 3. 5. 2011 v 13.13 napsal:

Takl už jsem si taky sehnal freebord a musim říct neni to tak jednoduchý jak to vypadá. Zatim jsem byl šmidlikat jenom dvakrát na chvíli večer, ale i tak je znát jasný zlepšení, takže se nebojim, že by to nešlo:) Akorát bych potřeboval nějaký spoluridera v Plzni.

Michal „Abuse“ Berkovec 28. 4. 2011 v 08.47 napsal:

Tak co nějakej další progres?

Michal „Abuse“ Berkovec 18. 4. 2011 v 07.47 napsal:

No mam v plánu si ho nejdřív pujčit a pak uvidim. Problém je spíš, že budu muset sehnat nějaký spolujezdce. Sám se na tom plácat nebudu.

Nejezdí někdo v Plzni?

“Anonym”

Pancik“ 8. 4. 2011 v 14.10 napsal:

Zdravím, freebord sem si chtěl taky pořídit, ale jaaksi nebyly peníze. Minulej tejden si ho koupil kámoš tak sme to šli vyzkoušet, první jízdy nic moc, chvílema sem byl i naštvanej že to vůbec nejde a není to jako na snoubu. Hnedka druhej den sme na to vlítli a už to šlo líp, jezdili sme i za motorkou na laně a je to fakt úlet, je to den ode dne lepší takže není těžký se na tom naučit, je to jako na snowboardu, Párkrát už sem spadnul, ale dá se z toho celkem dobře vyběhnout jako ze skejtu takže v pohodě. Určitě bych to doporučil, a už si šetřím peníze abych si ho moch taky koupit :)

Michal „Abuse“ Berkovec 8. 4. 2011 v 12.26 napsal:

Jak se sezóna chýlí ke konci, tak i aktivita na fóru opět klesá. Tak mě napadlo tohle letní téma.
Dost mě láká freebord, tak bych chtěl slyšet jaké s ním máte zkušenosti?
Podobnost se SNB, pády, koexistence FB a aut na silnici, komunita atd. Je toho hodně tak prosím všechny lidičky co maj nějaké zkušenosti ať se se mnou o ně podělí. Díky.

BTW: Nejezdí někdo z vás v na FB v Plzni?