Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „SNB brýle (jiné než Oakley, Anon)“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma SNB brýle (jiné než Oakley, Anon)

Hodnocení: 0

„TuTi“ 20. 2. 2011 v 09.32 napsal:

tá stránka pre ebay je ebay.com ???

Adrian „.::BoCian::.“ 19. 2. 2011 v 18.27 napsal:

caau ja mam eletric EG2 a maximalna spokojnost..su obrovske a mas super rozhlad do stran a dokonca aj za seba..maju dvojite sklo vobec sa nezahmlievaju a vyborne sedia na hlave a do helmy tak isto nemam problem..ako uliate

Hodnocení: 1

„Petruszka“ 19. 2. 2011 v 15.31 napsal:

Loni jsem resila koupi bryli...dost jsem to studovala, cetla diskuze a stejne mi nakonec vysly nejlip Oakley. Vzala jsem A-Frame a jsem spokojena. Do helmy Smith padnou skvele.

“Anonym”

www.bryle-na.cz“ 19. 2. 2011 v 01.44 napsal:

www.bryle-na.cz

„Kubajsz6“ 27. 12. 2009 v 17.29 napsal:

moje poslední brejle byli Electric EG2 perfektni a hlavne neuveritelne velky brejle akorat do helmy moc nesedely ted sem poridil Oakley Splice vysli me na ebay na 3500 i s postovnym a musim rict ze nelituju lepsi brejle se fakt nikdy a nikde nevidel

Aleš „alesak“ Vojta 25. 12. 2009 v 11.40 napsal:

nevíš prosim tě kde bych sehnal ty náhradní skla?Reakci na „Martinez“ :

Michaela „Kopčí“ Kopčilová 24. 12. 2009 v 17.26 napsal:

teď mam nový electric eg1...sou velký,vidíš všecko...baleni obsahovalo 2 skla-1 zdcadlovy a 1 červený....nemam je sice moc dlouho ale nemuzu si stezovat,zatim žádný problémy...do helmy bern macon hard hat sedi luxxusne :]

Michal „Abuse“ Berkovec 24. 12. 2009 v 16.47 napsal:

Jj souhlasim s nakupováním na aukru resp. na ebay. Vychází to o hodně líp. Právě jsem se hodně zajímal o Oakley a Anon, ale moc toho nevim o těch ostatních Scott, Smith, Dragon, Spy, Quiksilver atd. Takže hrňte sem svojo zkušenosti. Dík

Radek „pichy23“ Pícha 24. 12. 2009 v 14.18 napsal:

měl sem SPY Soldier black iridium.Ty brejle sou docela malý,spiš tak na holku a skla sou tmavý,takže v mlze na prd.Začaly se mlžit tak sem koupil oakley crowbar fire irridium.Hodně dobře seděj,ty zrcadla sou neskutečný,ale co mě překvapilo,že se mlží.Zapínam si vázko,pusu mam v bundě,dejcham a zacnou se mlzit-ale rychle to zmizi...ale mlzi se i kdyz slapu v parku a mam kulicha a sem spocenej...kamos ma anon realm pink/pink iridium.Taky sou pěkne velký a super sedí a koupil je z ebay za 1500 až domu,já ty crowbary za 2100 až domu..brejle už jedině z aukra,bazaru na FR nebo ebay:-)

Martin „Martinez“ Podveský 24. 12. 2009 v 12.31 napsal:

mam scott G-6 2007asi? - vynikající pěna, sférické zesvětlovací sklo, parádně sedí, i do bern helmy, nové skla jsou za pakatel.. -vyzkoušel jsem už hodně brýlý hlavně novejších modelů(scott, oakley, dragon, electric...) ale lepší jsem nějak nenašel. (je pravda že z původních brýlý zbyl jen už rám, jinak sklo i pásek sem postupně měnil...

Michal „Abuse“ Berkovec 24. 12. 2009 v 11.59 napsal:

Čau, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s jinými značkami brýlí, než je Anon nebo Oakley. Zkuste popsat co máte, jak sedí do helmy, jaký maj skla a hlavně co vám na nich vadí.