Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Broušení hran“

Freeride.cz » Snowboard » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Broušení hran

Hodnocení: 0

Míla „ - “ Sirový 18. 2. 2011 v 23.03 napsal:

Já použivám od Toka ergo race a brousím na 89 stupňů. Radeji casteji ale mensi sklon... Brousim z hrany, z plochy jen, když mám zásek nebo nějak "zvohlou" hranu. Takovej pohotovej a kvalitní bousek:)
http://www.4riders.cz/brousky/toko-ergo…

Martin „Martinez“ Podveský 30. 11. 2010 v 20.25 napsal:

jo nějak tak, ale nevim do jaké míry je to správně- bylo tam tak ukázané, ale věřím že teď už sou i jiné úhly, ten brousek je tak 4 roky starý...

Michal „Abuse“ Berkovec 30. 11. 2010 v 19.24 napsal:

Jestli tomu dobře rozumim, tak nabroušená hrana je trochu skosená od skluznice směrem nahoru a ze strany je šikmá jakoby doprostřed prkna. Sakra nějak to neumim popsat chtělo by to obrázek.

Martin „Martinez“ Podveský 14. 1. 2010 v 09.14 napsal:

no co ja vim tak 88,89 je standart...
hrana se brousi 88 le skluznici a 89 k sidewallu. napada me že ty mensi u hly mužou byt treba vic na freestyle- kvůli mešímu zkosení hrany - menší záseky? - nevim...

Michal „Abuse“ Berkovec 14. 1. 2010 v 07.04 napsal:

Koukal jsem, že varábí brousky od 85° až po 89° nebo ty jak jsi zmiňoval na víc úhlů najednou. Nevíš jakej je v těch úhlech rozdíl. Resp. jak poznam jakej úhel mam já?

Martin „Martinez“ Podveský 13. 1. 2010 v 19.41 napsal:

jj, pouzivam brousek tokko -ma uhly 88 i 89a de to v pohode... strojove prebrouseni bude asi lepsi, ale podle me pokud nejsou hrany vykousane tak to bohate staci....

Michal „Abuse“ Berkovec 13. 1. 2010 v 10.28 napsal:

Čau, máte někdo zkušenosti s ručním broušenim hran?