Freeride.cz

Hlavní sekce

O2 4x4 Český pohár ve freestyle snowboardingu - Skiareál Lipno

O2 4x4 Český pohár ve freestyle snowboardingu - Skiareál Lipno

Datum: od 30. 1. 2009 do 31. 1. 2009
Lokalita: Česká republika, Šumava
Adresa: Temple&Level snowpark, Skiareál Lipno
Druh akce: Závod

Asociace českého snowboardingu Vás zve na šestý ročník série závodů pod názvem "O2 4x4 Český pohár ve freestyle snowboardingu", patřící pod seriál závodů O2 Snowboard Tour. Na programu série jsou celkem 4 závody. Změnou v tomto ročníku bude menší počet závodů, avšak závody budou koncipovány s předcházejícím celodenním tréninkem a možností registrace na místě. V samotném závodě zbyde na vše více času, a tak jezdci budou mít v samotném závodě více jízd a možnost si více užít samotného ježdění. V závodech odpadne zbytečný stres s ranní registrací a přípravou do závodu, jelikož jezdci budou mít vše zajištěné z předešlého dne.

Samozřejmě i nadále zachováváme systém 4x4 tedy 4x warm up - training day a 4x competition day - závodní den. Tento systém sice ubírá na kvantitě, ale jednoznačně přidává na kvalitě celé události. Závody se pojedou v těchto resortech ČR: Krušné hory (Neklid), Jizerské hory (Rejdice), Šumava (Lipno n. Vltavou-Skiareál Lipno) a dvoudenní finále Krkonoše (Špindlerův Mlýn) Celá série závodů 4x4 je i tento rok přihlášena pod oficiální kalendář akcí TTR. V rámci série si můžou účastníci užít závodní atmosféry v disciplíně slopestyle a halfpipe.

O2 4x4 Český pohár ve freestyle snowboardingu - Skiareál Lipno, Program:

30. ledna - warm up - training day
31. ledna competition day

Související články:

O2 4x4 a O2 Rookie Cup začínají již tento víkend

O2 4x4 a O2 Rookie Cup začínají již tento víkend

Již tento víkend se pojede první ze série závodů O2 4x4 a O2 Rookie Cup. Co všechno vás na Kramolíně čeká se dozvíte z tohoto článku. A není toho málo...

O2 4x4 & O2 Rookie Cup 2009 Lipno

O2 4x4 & O2 Rookie Cup 2009 Lipno

Za námi je sice už druhý víkend letošního O2 4x4 Českého poháru a O2 Rookie Cupu, my se ale ještě vrátíme k tomu prvnímu, který se jel v šumavském Lipně nad Vltavou. Video by Radek Karko & Tomáš Galásek, enjoy it.