Freeride.cz

Hlavní sekce

Hippin N Chillin 2018

Hippin N Chillin 2018

Datum: od 10. 3. 2018 do 11. 3. 2018
Lokalita: Slovensko, Donovaly
Adresa: Donovaly
Druh akce:

V redakci nám přistála krátká zpráva o víkendové akci v Riders Park Donovaly. Tou je letošní ročník Hippin N Chillin, která proběhne ve dnech 10. - 11.3.2018. Co si pro vás v tomto slovenském snowparku připravují?

Jedná se o dvoudenní závod, při které se během půlhodinových sessions, na předem stanovených překážkách, rozdají ceny od partnerů akce. Na triplekinku proběhne i session od party Snow Pirates.

Na místě si budete moct vyzkoušet novinky od značek Lobster Snowboards, Bataleon a Switchback Bindings, a to u stánku Horsefeathers.

Nebude chybět ani grilovačka.

Aktuální info sledujte na stránce události na facebooku.

Související články:

Hippin N Chillin 2018

Hippin N Chillin 2018

Před třemi týdny se uskutečnil již 4. ročník oblíbené akce Hippin N Chillin. Slovenský resort Park Snow Donovaly přivítal letošní účastníky parádním setupem a my si dnes dáme krátky text od Jána Tatarky z místního Riders Parku. Nebudou chybět ani fotografie a video, které vám atmosféru této akce přiblíží nejlépe.

Hippin N Rippin 2018 + video

Hippin N Rippin 2018 + video

Ani tento rok vás neochudíme o report z poslední akce sezóny v Ridersparku Donovaly, kterou byla Hippin n Rippin. Do tohoto vyhlášeného slovenského resortu dorazilo opět plno ježdění chtivých jezdců a my se můžeme podívat na plno zajímavých fotek a zjistit, jak tato akce probíhala díky reportu a především pak videu. Jak si to slovenská parta užila v Donovalech? Tady to právě teď zjistíte.