Freeride.cz

Hlavní sekce

Neverland Premiere Night

Neverland Premiere Night

Datum: 18. 9. 2009
Lokalita: Česká republika, Praha
Adresa: Retro Music Hall Francouzská 2 Praha 2
Druh akce: Mejdan

"Nezemě je stav mysli, hora vztyčená pouhou představivostí. Každý to může dokázat, ale většina lidí má problém i s jednoduchou věcí - jít za svými sny. Tuto zimu skočila Absinthe parta do králičí nory, aby objevila krásná místa, ze kterých nám přinesla zpět poutavé příběhy a plnou kapsu překvapení. Travis Rice, Nicolas Müller, Sylvain Bourbousson, JP Solberg, Romain de Marchi, DCP, Marc Frank Montoya, Wolfgang Nyvelt, Kevin Pearce, Eero Ettala, Gigi Rüf, Annie Boulanger, Marie-France Roy, Jules Reymond, Wille Yli-Luoma, Dan Brisse, Bode Merrill, Cale Zima, Phil Damianakes a zbytek ztracených chlapců pokračují ve své cestě za objevy nových možností zimy, která i letos viděla, že progres snowboardingu udělal několik dalších obřích kroků. To místo je všude… pojďte, my vám ho ukážeme."

V půlce měsíce září, v pátek 18.9.2009, až slunce zajde za hory a noc pohltí Prahu, otevřou se brány Retro Music Hall a vy budete za padesátikorunovou minci vpuštěni do světa, kde mysl ovládají sny.

Budete obdarováni lístkem do tomboly o snowboardový komplet Nitro, snowboardové boty Vans, hadříky Bench a Custom longboard s motivem Neverland.

Vaše ústa už u vstupu okusí za asistence sličných žen chuť ledového Jägermeisteru, další drink si pak můžete dát na baru s jezdci, kteří za námi se svým filmem dorazí - Nicolas Müller, Jules Reymond, Sylvain Bourbousson, Bode Merrill a Cale Zima. Svá těla si budete moci protáhnout na parketu v oblíbených rytmech od DJ dua Jorgos & Robot, odpočinout jim naopak můžete dát ve Swis-shop.cz chill-out zóně.

Večírek vám přináší FREE MAGAZINE a FREERIDE.CZ ve spolupráci se SWIS-SHOP.CZ, CUSTOM BOARDS a JÄGERMEISTER.

My všichni vás na premiéru jubilejního desátého filmu z dílny Absinthe Films co nejsrdečněji zveme a těšíme se na vás!

Datum: 18. 9. 2009, door open 20:00
Místo: Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Vstupné:  50,- Kč
V ceně je lístek do tomboly o snowboardový komplet Nitro, snowboardové boty Vans, hadříky Bench a longboard Custom s designem Neverland.
Jägermeister shot Welcome drink pro všechny.

Související články:

Neverland Premiere Night

Neverland Premiere Night

V pátek se v Praze odehrála první letošní premiéra snowboardového filmu, kterým byl Neverland od Absinthe-Films. Klub Retro Music Hall opět praskal ve švech, celkem se na film přišlo podívat a zapařit kolem 900 lidí. Freeride.cz vám teď přináší fotogalerii od Přemka Vidy, takže se stylem "no comment" můžete podívat, jak to v Retru všechno probíhalo...