Freeride.cz

Hlavní sekce

Snow Way Martina Černíka - premiéra Plzeň

Snow Way Martina Černíka - premiéra Plzeň

Datum: 22. 11. 2012
Lokalita: Česká republika, Plzeňský kraj, Plzeň
Adresa: Anděl café, Bezručova 5, Plzeň
Druh akce:

Snow Way je dokumentární film o sportovní kariéře nejznámějšího českého snowboardisty Martina Černíka - jednoho z prvnich profesionálních jezdců ze zemí postkomunistického bloku (Red Bull, Quiksilver, Lib Technologies, Snickers). Tento dokument představí divákům Martinovu cestu za sněhem kolem světa, za splněným snem a různé pohledy na tento atraktivní sport.

Od prvních zatáček v Krkonoších přes vítězství na českých nebo mezinárodních závodech a účast na Olympiádě až po heliboarding a sjíždění strmých štítů na Aljašce. Dokument ukáže Martinovu osobnost a jeho přínos pro tento sport. Jedná se o spojení filmových záběrů z natáčení, kterých se během své kariéry zúčastnil společně se záběry z letošní sezóny. Ve filmu se objeví hosté jako Travis Rice, Markku Koski, Emeric Front, Ivan Zobák Pelikán, Šárka Pančochová a další.

Premiérové turné zahrnuje celkem 8 zastávek po ČR. Na jednotlivých premiérách bude kromě promítání fotogalerie nejlepších fotek kariéry MC. Na Gambrinus Excellent Afterparty vám zahrají Dance Extravaganza Dj's Ladida & Friky, VEC, Robot, Jorgos, Bounce Bounce a další. Součástí mejdanu bude i tombola o věcné ceny od firem Skateshop.cz, Quiksilver a Microsoft X-Box.