Freeride.cz

Hlavní sekce

Světový den freebordingu

Světový den freebordingu

Datum: 5. 9. 2010
Lokalita: Česká republika, Praha
Adresa: Praha
Druh akce: Ostatní akce

V neděli 5. září se koná v Praze již 2. ročník Světového dne freebordingu. Cílem je, aby v tento víkend jezdilo po celém světě co nejvíc freeborďáků a mohli si společně užít freebordingu a společně si hromadně zajezdit. Akce se bude konat na několika downhill spotech a doprovodným programem budou různé menší soutěže jako ollie contest, slalom battle, alcoholic ride a jiné.

Na místě bude připraven profi fotograf a kameraman, kteří budou vše dokumentovat, dodávka která nahradí lanovku a bude přemisťovat jezdce + každý jezdec dostane stickerpack a bude mít možnost vyhrát něco málo v některé z doprovodných soutěží.

Přijďte podpořit světový freebording a pořádně si zajezdit v gangu, který je silnější než auta a silniční provoz!

Více informací o akci, které se průběžně aktualizují naleznete ZDE. Dále zde naleznete plno videí a fotografií z loňského ročníku.

Související články:

Světový den freebordingu - Praha

Světový den freebordingu - Praha

V neděli 5.9. se konal v pražských Dejvicích již druhý ročník World Freebording Day, Světový den freebordingu. Místo srazu bylo tzv. malé San Francisco na poklidné Hanspaulce. Počasí nám přálo a bylo asi nejlépe za celé září. Ideální podmínky pro nabitý den plný pohodového ježdění.