Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Retro Jam 2018 opět na Neklidu

V redakci nám přisátala rychlá zpráva o sobotní akci na Neklidu, kde proběhne další ročník vyhlášeného Retro Jamu. Podrobnosti najdete v následující pozvánce.

A je to tu. V sobotu 24.3.2018 se po roce vrací legendární Retro Jam a bude to zase velký!

Na programu bude závod zpátečníků na snowboardech z let osmdesátých, devadesátých i závod současníků. Zúčastnění budou bohatě ohodnoceni věcnými cenami od našich sponzorů Le grind, Nitro, Yetti school, Pilsner Urquell a Doupovské uzeniny Pelant.

Co je ale nejdůležitější? Na akci opět vybudujeme unikátní snowpark, abychom se mohli na konci sezóny pořádně vyblbnout. Sněhu je dost a předpověď počasí vypadá víc než slibně. Dobrá zpráva je i ta, že vleky budou stále v provozu.

K tomu bude hrát muzika, na grilu se budou dělat dobrůtky pro masožrouty i vegany a na baru to bude žít asi nejvíc.

Začínáme v 10:00. Tak v sobotu na Retru!

Aktuální informace najdete na stránce události na facebooku.

20. 3. 2018 v 15.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: What’s Hummus - SpeedBoats 2018 - Ep1 & Ep2

Do střediska Steamboat v Coloradu jsme se zatím moc nepodívali, a tak to můžeme napravit následující návštěvou. Tu nám zprostředkuje parta What’s Hummus, která zde natáčí druhý ročník své série SpeedBoats. My si dáme první dvě epizody a koukneme v nich na místní snowpark.

SpeedBoats Ep 1
Riders: Christian Sparks, Nick Hussey, Evan Ward, Lewis Deane, Josh Gaughan, Gabe Mekker, Kaleah Opal, Lacey Slifer

SpeedBoats Ep 2
Riders: Brady Hughes, Ty Ruffenach, Nick Hussey, Christian Luque, Madison Bailey, Lewis Deane, Lacey Slifer, Li Coburn, Josh Gaughan, Kyle Chudoba

Edit: Cody Holmes

20. 3. 2018 v 13.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - Spring Battle pt. 1

V těchto dnech probíhá ve Flachauwinkl letošní ročník akce Spring Battle, na kterou dorazilo plno jezdců z celého světa. Na místě je i Stale Sandbech a Spenny a my se můžeme podívat na průběh této skvělé akce. Dnes uvidíme i náročnost profese snowboardového profíka. K dosažení skvělých triků a záběrů je potřeba hodně sil.

20. 3. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Jak bude vypadat park pro Kaunertal Spring Classics 2018?

Je čas opět vyrazit na Kaunertal. Již tento pátek bude otevřen nový setup parku, který je právě v této době stavěn pro Kaunertal Spring Classics. Letošní ročník proběhne ve dnech 8.4.-21.5.2018 a vy se můžete těšit na hodně vostrej snowpark a plno akcí a doprovodného programu. Dejte dokupy partu a alou na hory.

Během sedmi týdnů zde proběhne přes 10 naplánovaných událostí, mezi které budou patřit i Snowboard Spring Break Week, Elooa Good Times Camp by Nitro Snowboards, Kaunertal Spring Camp a akce věnované vyloženě holkám nebo studentům.

Těšit se můžete na vymazlený snowpark s velkou PRO lajnou, překážky v MEDIUM lajně a také na nepřeberné množství železa a beden v JIB lajně, která bude zasazena do Snake runu. Jen se schválně podívejte, co si pro vás místní shapeři připravují.

Jak jsme se zmínili, tento park se otevírá již tento pátek 23. března a vy si rozhodně najděte čas, vyrazit do tohoto vyhlášeného rakouského střediska.

Aktuální info hledejte na oficiálních stránkách www.snowpark-kaunertal.tirol, kde najdete jak program akcí, tak i novinky z parku a případné změny. Sledovat můžete i stránku události na facebooku.

20. 3. 2018 v 09.10, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: House Call Only - Sørenga 1000

Derrek Lever, Craig Cameron, Justin Fronius, Jake Moore a Jake Durham vyrazili na tři týdny do Osla, kde si vyhlídli plno zajímavých spotů a natočili na nich následující edit. House Call crew toho stihla hodně a vy si tenhle norskej street nenechte ujít.

Kamera, střih: Jake Durham, Jake Moore
Režie: Jake Durham, Derrek Lever

19. 3. 2018 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Právě probíhá akce Spring Battle 2018

V rakouském středisku Flachauwinkl probíhá v těchto dnech vyhlášená akce Spring Battle 2018. Do oblíbeného Absolut Parku dorazilo plno známých jmen světového snowboardingu, aby si zde užilo parádní dny ježdění. Na programu je natáčení, společné ježdění, různé contesty a večerní party. Program potrvá až do středy 21. března, kdy proběhne finální odevzdání editů a vyhlášení těch nejlepších.

Pokud vás zajímá průběh jednotlivých dnů, můžete každý večer sledovat přímý přenos, který moderuje známý speaker Henry Jackson. Do studia si vždy pozve dvojici zajímavých hostů. Každý den se startuje v 19:00 a kouknout na to můžete jak na Absolut Park Youtube kanálu tak na facebookovém profilu parku. (Záznamy z prvních dvou najdete na konci tohoto příspěvku - pozn. FRedakce).

A co si pro jezdce připravila místní shapers crew? Tady je představení setupu v podání Staleho Sandbecha a Torgeira Bergrema.

Dnes proběhl třetí den a my se můžeme podíváme na to nejlepší ze včerejška. Zde je krátký sestřih.

Epic Spring Battle News 2018 #1

Epic Spring Battle News 2018 #2

Aktuální info a průběh akce sledujte na facebookovém profilu Absolut Parku.

19. 3. 2018 v 16.10, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Landline by Vans - Dillon Ojo raw files

Pravidelný návštěvník našeho magazínu měl už několikrát možnost, nahlédnout pod pokličku filmu Landline od snow teamu značky Vans. Dnes se nám ukáže Dillon Ojo. I ten má venku raw files edit se záběry, z kterých byl sestaven jeho full part. I Dillon vyrazil s natáčecím teamem do Čech, takže se těšte i na záběry od nás.

Nestihli jste minulé ukázky z dvouletého projektu Landline by Vans Snow? Tito jezdci se nám už představili: Sam Taxwood, Mike Ravelson, Cole Navin, Jake Kuzyk

19. 3. 2018 v 13.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Simon Houlind - Full part z Postland filmu Loose

Tenhle vlasatej cápek nás hodně baví už několik let. Simon Houlind je stylovej rider, kterej si umí vybrat zajímavý spoty a zajet na nich kvalitní triky. I ve filmu Loose od Postland Theory si udržel svůj standart a my jsme hodně spokojeni. Tady koukni na jeho full part.

Celej film můžeš zkounout přímo na stránkách www.postlandtheory.com.

19. 3. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Sunday in the Park 2018 - Ep 11

Už po jedenácté nás letos Kyle Schafer zve k návštěvě snowparku v Bear Mountain v rámci své série Sunday in the Park. Z tohoto dílu září blížící se jaro a pohoda v měkkém sněhu a za svitu sluníčka. Přejeme příjemný start týdne a celého pondělí, ať jste kdekoli.

Riders: Elio Fumagalli, Lucas Baume, Anthony Slater

19. 3. 2018 v 08.50, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Am Squad Leak 1 by Absinthe Films

Absinthe Films nám přináší první ukázku ze svého nového streetového projektu. V editu Am Squad Leak 1 se vydáme na plno urban spotů a AM rideři Demetri Bales, Jed Sky a Frank Jobin nám nasolí své parádní kousky.

Video: Ryan Finder

18. 3. 2018 v 18.15, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější123456812193256991773185751043