Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Mayhem crew v editu Bricktober

Na Stubai se dnes podíváme ještě jednou, a to ve společnosti Mayhem crew. Než ale dorazíme do Rakouska, podíváme se na to, jak si to Nik Baden, Kyle Mack, Brock Crouch a Brandon Davis užili v Saas Fee. Je tady další parková nálož, samozřejmě v luxusním stylu.

17. 11. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Extra Credit Ep. 2 by Red Gerard

Se svou druhou epizodou projektu Extra Credit se nám hlásí mladý Red Gerard. Tu natáčel na Snowmass Park Session v Aspenu a po boku jezdců Brock Crouch, Chandler Hunt, Gabe Ferguson, Luke Winkelmann, Lyon Farrell, Judd Henkes a Cody Warble vytvořil hodně příjemný parkový edit.

17. 11. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Fridtjof "Fridge" Tischendorf - Remix 16/17

Vybavujete si týpka co na akci Superpark 21 nesundal ze zad svůj batoh a celou dobu s ním odjížděl všechny kickery a železa? Ano, to byl Fridtjof Tischendorf aka Fridge. Dnes si dáme jeho remix edit, který je sestavený ze záběrů z jeho snowboardových cest. Polety v Mammoth Mountain jsou neskutečné. Enjoy.

17. 11. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Prime Park Sessions 2017 - Session 1 - HIghlight video

Minulý týden odstartoval letošní ročník akce Prime Park Sessions. Rakouský resort Stubai přivítal ty nejlepší světové jezdce, kteří se mohli prolétnout na nádhernem setupu kickerů. Na to nejlepší z první session se můžete podívat v následujícím editu.

www.primeparksessions.com

17. 11. 2017 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Celosezónní permici do Vítkovic se slevou!

Jeden z nejoblíbenějších českých snowparků ve Vítkovicích v Krkonoších ti nabízí slevu na celosezónní permici. Chceš jí? Tak čti následující text a objednávej.

K2 snowpark @Freestyle Area ve Vítkovicích v Krkonoších se připravuje na svojí v již pořadí 6. zimní sezónu a skiareál Aldrov, jehož je snowpark součástí, vyhlásil prodej celosezónních permanentek.

Pokud si permanentku objednáš do 30.11.2017, tak můžeš získat extra slevu 500Kč na finálních 4500Kč.

Snowpark na nadcházející sezónu připravuje několik novinek, které se brzy dozvíš v podrobnějším článku právě u nás na Freeride.cz.

Jak celosezónku objednat se dozvíš na tomto odkazu.

16. 11. 2017 v 19.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Yougofirst Collective - Resurrection of the shred

Slovinci z Yougofirst Collective vyrazili na Kaprun a natočili zde tuhle trochu jinou parkovou věc. Skrz snowboarding je to v podstatě standartní záležitost, skrz muziku a mimo snowboardové záběry je to pak spíše dost odlišná věc. Každý ať posoudí sám, ale nám se to líbí. Kluci navštívili Kitstzsteinhorn v říjnu a počasí vychytali na jedničku. Koukněte na to.

Riders: Nejc Pucko, Matic Zavodnik, Vid Barić, Vid Šubic, Flo Potzl, Rok Berglez

16. 11. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Joonas Eloranta - Deeluxe welcome edit

Novou posilou globálního teamu značky Deeluxe se stal finský zabiják Joonas Eloranta. Tady je jeho krátký, ale hodně výživný welcome edit.

16. 11. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Book of John J - Season 2 Ep 4

Je tu opět John Jackson se svým 4. dílem letošního ročníku The Book of John J. Tento díl se natáčel v kanadském Whistleru, kde John minulou zimu trávil docela dost času po boku svého bratra Erica a party The Manboys. Některé dnešní záběry jsme viděli již v jejich webové sérii, ale podobné věci si moc rádi připomeneme. Dáme si totiž hooooodně vostrý backcountry spoty, kterých je v okolí Whistleru nespočet. Všechno daleko, hodně hluboko a jedna lepší lokalita než druhá. Prostě nádhera.

16. 11. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Kuba Wolak - Freeride part 2017

Čtvrtek si odstartujeme prašanem. Dáme si totiž part polského jezdce Kuby Wolaka, který natáčel záběry pro film RawHollow. V jeho partu nás čeká volný terén, plno prašanu, prudké žleby, laviny, ale i triky ze skal včetně dablu. Kubův part si nenechte ujít.

16. 11. 2017 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Bone Zone spot je zpátky

Ještě se dnes podíváme do resortu Brighton, kde stojí spot Bone Zone. Ten je oblíbený u hodně jezdců a vznikají tady parádní edity. Tentokrát je tady kousek, za kterým stojí Paul Osborne. Ten tady natáčel dva dny s touhle vybranou sestavou.

Riders: Marcus Rand, Will Steller, Parker Szumowski, Chris Buliung, Mike Rav, Jordan Morse, Cooper Whittier, Ted Borland, Reid Smith, Bryant Davis

15. 11. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější12345681219315394169304549995