Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Yonex Team Movie 2017/2018

Japonská značka Yonex, která donedávna vyráběla sportovní vybavení pouze pro tenis, badmington a golf, začala slušně šlapat i do snowboardingu. Kdo sleduje světové dění, jejich prkna vídá na všech možných eventech už nějaký ten pátek. Dnes si dáme team video, které bylo natočeno převážně ve švýcarském středisku Laax a prezentuje team pro nadcházející sezónu.

Riders: Ryo Aono, Ayumn Nedefuji, Max Eberhardt, Antoine Truchon, Queralt Castellet, Yuto Totsuka, Ryo Aizawa.

19. 9. 2017 v 19.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Fat & Furious a jejich trailer k filmu Full Party

Bratrskou dvojici Abbeho a Thea Hjellströmovi nemusíme moc představovat. Tihle dva se světu ukazují ve svém projektu Fat & Furious a pokud jste je alespoň jednou viděli, víte, že kluci natáčí hodně zábavný snowboarding. Musíme ale podotknout, že na hodně kvalitní úrovni. Nedávno dali echo o tom, že bude brzy venku trailer k jejich filmu a právě dnes si ho dáme. Full Party se blíží a tady je upoutávka. My se těšíme.

Riders: Abbe Hjellström, Theo Hjellström a přátelé Nils Arvidsson a Niklas Mattsson.

Video: NoBudget Production

19. 9. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Blíží se akce ReFreshjam 2017

Již tuto sobotu proběhne ve Veselí nad Moravou další ročník akce ReFreshJam a my si zde dáme základní data jak pro návštěvníky tak pro jezdce, které nám dorazily do redakčního emailu.

Opět se sejdeme na náměstí Míru ve Veselí nad Moravou, kde kromě tradičního snb a ski contestu (prizemoney 10.000 Kč) proběhnou také bmx/mtb dirt jumpy. Setup bude stejný jako předchozí ročníky - speedrail + lámačka.

Startovné pro ridery je 100Kč

Završením celého dne bude večerní afterparty s DJ v Kafé v kině. Vstup na afterparty 50 Kč.

Harmonogram dne:

14:00 - 15:00 - Dirt jump bmx/mtb exhibice
15:00 - 17:00 - Kvalifikace RefreshJam
17:30 - 18:30 - Dirt jump bmx/mtb exhibice
18:30 - 19:00 - Cash Tricks
19:00 - 20:00 - Finále RefreshJam
20:00 - Vyhlášení
21:00 - Afterparty / 50 Kč

Aktuální info hledejte na webové stránce, facebookovém profilu nebo stránce události na facebooku. Místo akce pak najdete na této mapce.

19. 9. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Blood Brothers - Trailer

Zajímavý trailer vyslala do světa i parta Blood Brothers. Pánové natáčeli především v New Hampshire a svůj snowboarding si evidentně dost užívají a mají chuť ho i dokumentovat. Tady jim dáváme prostor. Celý film bude online 13. října takže stay tuned.

19. 9. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - World Cup NZ

Start úterý si dáme po boku Staleho Sandbecha a Torgeira Bergrema. Je tu další díl projektu StaleLife, který nás dnes zavede na první letošní závod Světového poháru. Ten proběhl v Cardrona Parks na Novém Zélandu. Než ale kluci vyrazili jezdit, dali si i s Marcusem Klevelandem (který poté zvítězil v kategorii Slopestyle - pozn. FRedakce) a dalšími, parádní adrenalinovku v podobě bungee jumpingu. Pak už trénink, kvalifikace a finále. No dejte si to.

19. 9. 2017 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Valentino Guseli (12let) - Perisher 2017

Valentina Guseliho sledujeme už od jeho 9ti let a jeho vzestup a jízdní schopnosti jdou stále neuvěřitelně nahoru. Jsme zvědaví, kam to až tento sympatickej prcek dotáhne. Aktuálně má venku svůj edit z australského Perisheru. V něm dává jeden technický trik za druhým a nechybí ani parádní stylovky. Takhle se nám to moc líbí a těšíme se na jeho další videa.

18. 9. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Narozeninová slevová akce v Misfitu

Do redakce nám dorazila zpráva o narozeninové slevové akci v obchodu Misfit. Jaké dobroty pro vás připravili tentokrát?

Náš obchod slaví dvanácté narozeniny. Veškeré zboží teď prodáváme se slevou 45 % a více. Jedinou výjimkou jsou lyžařská vázání. Akce trvá do pondělí 25. září. Máte šanci ulovit za skvělé ceny snowboardovou či lyžařskou výbavu, longboardy, funkční prádlo z merino vlny, trička, mikiny i spoustu dalšího vybavení.

Podzim je tady, zima se blíží a je potřeba doplnit šatník a obměnit vybavení na ježdění. Ideální čas navštívit právě tento obchod a splnit si svá přání. Stačí kliknout na tento odkaz a začít vybírat.

www.misfit.cz

18. 9. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Nitro Snowboards uvádí 28 Winters Mini teaser

Tento podzim nás čeká opět něco parádního z dílny Nitro Snowboard. Film 28 Winters přinese historii této světoznámé značky a představí její zásadní postavy. Thomas Delago, Marcus Kleveland, Eero Ettala, Elias Elhardt, Austin Smith, Bryan Fox, Sam Taxwood, Jeremy Jones, Sven Thorgren a další členové teamu v další nálož toho nejlepšího snowboardingu.

Na projektu se podílí Pablo Films opět ve spolupráci s Red Bull Media House a my se těšíme na premiéru, která proběhne 4. prosince. Teď už aktuální mini teaser.

18. 9. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Milan ''Droty'' Purdes - Season edit 16/17

Čím odstartujeme další týden roku 2017? Vydáme se do slovenského střediska Jasná, kde tuto zimu fungoval i Milan "Droty" Purdes. Jak si užil místní kopce a především pak místní DC Snowpark? Tady je jeho season edit, ve kterém nechybí ani kytaryyyyyyy.

18. 9. 2017 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Cool Hair edit s GNU Snowboards crew

Když weird, tak jedině s GNU Snowboards crew. A tenhle edit je dost WEIRD. Je tady konec víkendu a s ním i potřeba probudit se do zítřejší reality. Takže... Dáme si trochu té psychedeliky skrz muziku a GNU kluky s šíleným snowboardingem. Streetek, DIY spoty, Holy Bowly,... Nebude toho málo. Čekuj to...

Riders: Forest Bailey, Max Warbington, Gus Warbington, Alex Lopez, Jacob Krugmire, Blake Paul, Temple Cummins

17. 9. 2017 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější12345681218305292165297536972