Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Gråkallparken hostil 3. ročník akce Boardgames

Norské středisko Gråkallparken hostilo již 3. ročník akce Boardgames, která si na severu udělal hodně dobré jméno. I tento rok se zde potkalo plno známých, kteří si společně zajezdili v luxusním parku. Zde na jezdce čekalo plno klasických, ale i neklasických překážek. Co produkce této akce připravila pro letošní ročník? Koukni na následující video.

Riders: Jessi Alfredo Blackwell, Kristoffer Lerånd, Tobias Himmelstrup, Jørgen Formo, Andreas Grong, Sigurd Lindquist, Anders Karlsen, Didric Lothe, Håvard Roald, Stine Tønnesen, Tormod Gregussen, Stian Karlsen, Maria Hilde, Shy, Kenneth Nygård, Petter Grøn, Jonas Karlsen, Ingrid Lonar, Håkon Haslum, Alva Knudsen Sæterdal, Fredrik Perry, Markus Rustad, Jone Sigmundstad

Kamera: Andreas Grong, Stian Karlsen, Håkon Haslum, Kristoffer Jensvold, Håvard Roald

Edit: Stian Karlsen

18. 8. 2018 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - The Maldives Experience

V úterý jsme si dali parádní sestřih z dovolené, kterou si Stale Sandbech užil ve společnosti Spennyho a Torgeira Bergrema v resortu Soneva Fushi na Maledivách. Je tu další díl videologu StaleLife, který nám těchto deset dnů v ráji ukáže podrobněji.

18. 8. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Pimpin Ep 7 by Dirty Pimp

Japonsko si dnes dáme ještě jednou. Parta Dirty Pimp je totiž stále v Oregonu na High Cascace Snowboard Campu a natáčí o sto šest. Venku je jejich 7. díl série Pimpin, ve které nás čeká přes šest minut parádního parkového snowboardingu. Tahle crew nás baví nejen svým ježděním, ale i holkama, které dávají opravdu slušný palby. Co všechno se vešlo do tohoto dílu můžete zkouknout právě teď.

Riders: Masato Toda, Ryoki Ogawa, 34 Miyon, Shunshi Komeno, Karin Onozaki, Toui Suzuki, Conrad Yamamoto, Yuri Okubo a ... Tommy Gesme

17. 8. 2018 v 17.45, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Manato Ishimoto (13 let) v editu Street Part

Mladý Japonec Manato Ishimoto nás poprvé zaujal svým season editem 16/17. Dnes je tu po roce zpět a opět se s ním vydáme do streetu. Sice by parta z Too Late Film potřebovala na noční shootingy víc světel, ale i v té tmě je vidět, že o Manatovi ještě uslyšíme. Potenciál je tam velký. Check it...

17. 8. 2018 v 10.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Union Binding Co. spustili webovky s kolekcí 18/19

Příznivci značky Union Binding Co. mohou jásat. Nová kolekce pro sezónu 18/19 je venku a je ke shlédnutí na nových oficiálních stránkách www.unionbindingcompany.com a na jejich facebooku. Pokud tento brand sledujete pravidelně, novinky uvidíte na první pohled. Designeři se vyřádili jak na nových patkách, strapech, tak v některých případech zasáhli i do platforem vázání.

Nové webovky přináší jednoduchou orientaci s celou kolekci vázání, technologiemi, teamem, stránkou plnou fotek a videí a samozřejmě nechybí ani část podpory.

Teď je to už na vás, abyste zabředli do všech stránek webovek a začali vybírat své nové vázání. Přejeme dobrou volbu.

www.unionbindingcompany.com

16. 8. 2018 v 17.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Summer Shred Days S3Ep1

Je tu další ročník snowboardové série z Les 2 Alpes. Ilovemyboard.com crew je opět ve Francii a užívá si letního snowboardingu. V prvním dílu nám kluci ukáží stav rampy a zbytku místního snowparku.

Kamera: Kairo Arbesu
Edit: Roberto Carlos Menacho "Pepino"

16. 8. 2018 v 10.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Trailer k filmu The Future of Yesterday

Halldor Helgason, Tor Lundstrom, Kevin Backstrom, Ulrik Badertscher, Ethan Morgan, Eiki Helgason a Max Buri. Silná sestava, která nám dnes představuje trailer ke svému filmu The Future of Yesterday. Čeká nás hodně silná sedmička jezdců, našláplej snowboarding a rebelie podobná počátkům snowboardingu. Po shlédnutí upoutávky se budete hodně těšit na 10. října, kdy jde tento kousek do světa v plné délce. Další minuta a půl je vaše. Enjoy...

Lokality: Japonsko, Itálie, Laax, Oregon a další místa.

15. 8. 2018 v 16.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Board Over Brains - Paradise Island S3E2

Pánové z Board Over Brains mají venku druhou epizodu třetí řady svého projektu Paradise Island, ve kterém se vydáme do ráje všech freestylových jezdců. Naše cesta povede do Oregona na úpatí Mt. Hood a sem do střediska Meadows. Cameron Weeg si dal hodně záležet na střihu a tady je výsledek.

Riders: Tanner Seymour, Eric Louie, Kevin Maples, Jeff Holce, Tony Wagner, Mike Skiba, Andy James, Andy Glader, Ben McCabe, Matt Rob

15. 8. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Pozvánka na víkendovou akci Béďov 2018

Nemáte na nadcházející víkend žádný plány?! Nevadí! Máme pro vás jeden hodně zajímavej typ. V Bedřichově v samém epicentru Jizerských hor deset minut cesty od Liberce se o víkendu 17. až 19. srpna uskuteční druhý ročník pohodový akce Béďov 2018! A na co všechno se můžete těšit?

Je toho fakt hodně. Prim bude hrát freeride na longboardech (nutná registrace předem), ale na svoje si přijdou i všichni fandové zimních radovánek jako je freeskiingu a snowboardingu, a to díky jibing contestu na real sněhu. To ale pořád není všechno. Na místě nebude chybět minirampa pro skateboarding a těšit se taky můžete na dual slalom na horských kolech! K pořádný zábavě samozřejmě patří taky večerní mecheche. Celý areál, kde je možné stanovat, bude ready od pátku 17. srpna od 16:00. Večer samozřejmě nebude chybět zahajovací warmup párty.

Hlavní program pak vyplní celou sobotu a vlek pro longboardy bude startovat už časně v 09:00. Povedenej den vyvrcholí večerním mejdanem, kde jako headliner vystoupí pražský rapper Kato alias Prago Union. Kromě něho se taky můžete těšit na Rosecka, Tombu Bombu a za gramcema se mihne třeba LU2 nebo Kenny Rough a další šílenci!

Pokud tedy ještě váháš, jak naložit s víkendem, tak už víc přemýšlet nemusíš! Další info se dozvíš na Facebooku akce zde.

Videopozvánka na Béďov 2018:

14. 8. 2018 v 19.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - Woke Up In Paradise

Stale Sandbech nabírá síly na novou sezónu a to chce taky trochu vypnout. Takže s partou užil dovolenou na Maledivách. Tady je parádní sestřih jejich zážitků. Víc není potřeba dodávat. Koukněte na to.

14. 8. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější1234568132033581021833305961081