Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Roope Rautiainens - Full part z filmu Global Warning

Full movie Global Warning od finské Labyrinth Crew jsme tu ještě neměli, ale v nejbližší době to chceme rozhodně napravit. Jako upoutávku můžete brát i následující full part, za kterým stojí Roope Rautiainens. Na streetových spotech, kde natáčel, mu úspěšně sekunduje i Henna Ikola. Dávej play a koukej.

16. 1. 2018 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: To nejlepší z akce Aspen Snowmass Grand Prix 2018

Během minulého týdne se uskutečnila akce Aspen Snowmass Grand Prix 2018, na kterou dorazili i Petr Horák (43. místo), Katka Vojáčková (16. místo) a Klaudia Medlová. Klaudia se probojovala i do finále dámského slopestylu, ve kterém zkončila na 8. místě. Kompletní výsledky všech disciplín najdete na TOMTO ODKAZU.

My si dnes dáme 4 videa s těmi nejlepšími jízdami, a to v disciplínách Slopestyle a Halfpipe.

Slopestyle muži:

Slopestyle ženy:

Halfpipe muži:

Halfpipe ženy:

Zdroj: Fis-ski.com

16. 1. 2018 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Trollhaugen Human on Board - Ep 2.4

Je tu druhý díl letošní části projektu Trollhaugen Human on Board a my se můžeme podívat na aktuální stav parku a jak to riderům před čočkou kamer jde. Dnešní díl je rozdělený na dvě části, kdy v druhé navštívíme akci Barrely v produkci DWD a SnowBoy. Takže to bude hodně nabitej díl. Play...

Riders: Keegan Tank, Charlie Folkert, Tony Wagner, Sam Schiltgen, Mike Skiba, Ryan Paul, Logan Herber, Kyle Kennedy, Dan Pergrin, Adam Kaye, Eric Dommeyer, Emit Salokar, Jake Antisdel, Jake Aldridge, Boody, Chickentendon, Blake Lamb, Kyle Kennedy.

16. 1. 2018 v 13.10, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Best of Snow 2017 by Red Bull

Během roku vzniká plno kompilací se záběry, které nám přibližují úžasné zážitky a výkony mnoha sportovců z mnoha sportů. Ty nejlepším kompilace pak vznikají například v produkci Red Bull a právě jednu takovou si dáme i dnes. Best of Snow 2017 nám představí to nejlepší ze snowboardingu a freeski za minulý rok. Je to úchvatná podívaná. Respekt všem.

16. 1. 2018 v 11.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Method Movie 2 - Bulgaria Trip

Brady Lem, Jordan Morse, Len Jorgensen, Zebbe Landmark a Mike Goodwin z Method Magu vyrazili natáčet záběry pro Method Movie 2 do Bulharska. Jejich cílem byla Sofie a její okolí. Průvodcem této party byla bulharská legenda Niko Plakov, který u starosty Sofie dokázal vykomunikovat doklad, opravňující kluky jezdit kdekoli. To se to pak připravuje :). Výběr spotů se crew vydařil na jedničku a my se teď podíváme, jak se jim na nich dařilo.

16. 1. 2018 v 09.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Bryce Bugera - Park season 2k17

Bryce Bugera je v parku jak doma a dokazuje to i ve svém následujícím season editu. Za kamerou se ukázala sestava z Put it in the Bowl a my si tak můžeme užít záběry z různých částí světa. Bryce se nám často představuje i na streetu, ale tentokrát to je čistokrevný park. Užijte si to.

Kamera: Liam Hall, Marcus skin, Mat Wilkinson, Ryan Wilkinson, Jack Lawrence.

Put it in the Bowl

15. 1. 2018 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Jody Wachniak - 2017 full part

Máme tu dalšího pána z party The Manboys, který vysílá do světa svůj full part 2017. V něm nám Jody Wachniak představí plno záběru jak z backcountry, tak oproti ostatním z této vyhlášené whistlerovské crew, i nějaký ten street. Kvalita je zaručena, takže neváhejte a dávejte play a užijte si následující minuty.

15. 1. 2018 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: World Snowboard Day 2018 i v K2 snowparku Vítkovice

V neděli 21.ledna 2018 proběhne po celém světě oslava snowboardingu v podobě Světového dne snowboardingu. Slavit se bude i ve Vítkovicích v Krkonoších, v místním K2 Snowparku, o který se zdatně stará známá Freestyle Area crew. Zde jsou základní informace o průběhu, které jsme přebrali z facebookové události.

Celosvětově pořádaná akce WSD, tedy World Snowboard Day byla letos termínově usazena na neděli 21.1.2018 a K2 snowpark Vítkovice se jako každý rok připojuje k oslavám. Hlavní částí programu bude společný pojezd v připraveném snowparku, ale také doprovodný program.

Vítkovický K2 snowpark byl spuštěn v rámci letošní zimy již před vánoci a stále se s ohledem na množství sněhu rozrůstá. Ve stávajícím depozitu je stále velké množství neusazených překážek a nově na vás v rámci letošní spolupráce se značkou Horsefeathers čekají také překážky nové. Nedávno byly do Vítkovic převezeny a Freestyle Area crew repasovány luxusní překážky, které znáte z plzeňské akce Horsefeathers City Jib. V současné době nízké teploty konečně po delší době umožňují zasněžování dalších platforem, na které budou nové i starší překážky postupně usazovány. Jak bude finální setup na WSD vypadat, vás budeme průběžně informovat, vše je v tuto chvíli podřízeno vývoji počasí, nicméně Freestyle Area crew je rozhodně připravena máknout.

Na co se můžeme v rámci akce WSD společně těšit?
Jak jsme zmiňovali na začátku, hlavním bodem letošních oslav snowboardingu bude především ježdění v připraveném snowparku, kde v rámci programu proběhne public snowboard contest na vybrané překážce o věcné ceny partnerů vítkovického K2 snowparku. Žádná registrace, či startovní čísla - jednoduše riders to riders contest. Hledat budeme nejzajímavějšího progresora v kategorii man, woman a rookie (do 15 let), které rádi odměníme věcnými cenami od našich partnerů.

Značka K2 snowboarding je již třetím rokem hlavním partnerem snowparku a v neděli budete moci v rámci democentra této značky vyzkoušet kolekci 2018, tedy aktuální modely snowboardů a vázání této značky, která vyrábí snowboardové vybavení od roku 1987. Stánek značky K2 najdete u horní stanice vleku a všichni jsou k bezplatnému testování zváni.

Součástí stanového městečka v horní části bude také ozvučení a hudební produkce a po celý den se v rámci programu WSD 2018 budou po snowparku pohybovat kluci z filmařské party Make it Real, kteří mají napovel finální videoedit, jehož můžete být součástí.

S ohledem na nedělní termín letošního WSD si kluci ze Freestyle Snowboard House připravili sobotní warm-up párty, kam jste srdečně vítáni. Hlavně nepřepálit start, abychom se v hojném počtu sešli v neděli ve snowparku. Začínáme se spuštěním vleku a to v 9h ráno.

Na závěr patří velké díky skiareálu Aldrov a partnerům vítkovického snowparku, tedy jmenovitě K2 snowboarding, Horsefeathers, Sencor Action Cam, G-Shock, Dakine a Freestyle Snowboard House. A samozřejmě díky mediálnímu partnerům akce Freeride.cz a Boardmag.cz a všem co na snowparku makají a do snowparku jezdí!

Aktuální informace o akci sledujte na stránce události na facebooku.

15. 1. 2018 v 13.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - Absolut Park Pt. 1

Stale Sandbech je tu se svým dalším pokračováním StaleLife projektu a my se s ním podíváme do rakouského Flachauwinkl. Na začátek si dáme slalom na čas, pak už nás ale čeká místní Absolut Park a plno letových minut na místních kickerech. První část je tady, druhá nás čeká za pár dnů.

15. 1. 2018 v 11.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Sunday in the Park 2018 - Ep 2

Kyle Schafer vysílá do světa druhý letošní díl projektu Sunday in the Park. Vydáme se za ním tedy do Bear Mountain a dáme si prosluněný parkový ježdění po boku této sestavy: John McDonald, Anthony Slater, Keoni Kaimuloa, Johnny Miller, Robert Toste, Jake Schaible, Jared McDaniel, Mike Gray Drayden Gardner. Příjemnej začátek týdne.

15. 1. 2018 v 09.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější123456812193255961723115621018