Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Just Ride! Summer 2017 pokračuje už tuhle sobotu ve Stráži pod Ralskem

Freeride.cz » Water » Články » Just Ride! Summer 2017 pokračuje už tuhle sobotu ve Stráži pod Ralskem

V pořadí třetí letošní zastávka naší letní tour Just Ride! Summer 2017 proběhne už tuhle sobotu 8.7. v areálu Cable Wakeparku Stráž pod Ralskem. Stráž je známá pro svoji pohodovou atmosférou, super ježdění a legendární mejdany takže věříme, že si to společně letos zase pořádně užijeme. Pojďte se podívat na to, co na vás v sobotu všechno čeká.

CABLE WAKE PARK STRÁŽ - INFO, NAVIGACE A PARKOVÁNÍ
Cable Wakepark Stráž je jedním z nejtradičnějších wakeparků v České republice. Kromě jednoho velkého vleku v areálu najdete i jeden dvousloup, který je ideální pro začátečníky a první jízdy. Stejně tak ale poslouží i pokročilým riderům na učení air triků když se ještě necítí na to poslat to tam na velkém. Velký vlek jede standardní rychlostí 30 km/h. Pro všechny registrované ridery máme na sobotu připravenou slevu 200,- na celodenní permici a to tedy z běžných 600,- na 400,-. Registrovat se můžete i s předstihem a to na tomhle odkazu. Ušetříte tak čas sobě i nám a o to dřív budete moci testovat a jezdit.

Wakepark najdete na nepřehlédnutelné vodní nádrži přímo ve Stráži pod Ralskem. Adresa do navigace je: Máchova 203. Funguje však i pokud zadáte přímo název wakeparku. Parkování je zajištěno na parkovišti u wakeparku (na začátku pěší zóny).

Co všechno na vás v sobotu na třetí zastávce naší tour čeká? Pojďme to vzít postupně jedno po druhém...

TEST CENTRUM
Na místě budou připraveny prkna a vázání předních wakeboardových firem. Těšit se můžete na partu Wakeguru.cz, která přiveze prkna Double Up Wakeboards a v rámci stánku budou k vidění a vyzkoušení i neoprény a vesty Soöruz a neoprény, lycry a plavky Glidesoul. Prkna na testovačku přiveze také parta z progresivní firmy Nobile Wake v čele s Kubou "Zálejem" Zálejským, který bude opět jedním z rozhodčích našeho Best trick contestu.

FREESTYLE ZOO FREE COACHING
Jako vždy budou na místě i mistři z FreestyleZOO. Tahle parta organizuje velmi oblíbené wakeboardové kempy pro začátečníky i pokročilé ridery a kluci tak dokážou poradit s ježděním úplně každému. Coaching je pro vás po celý den zdarma. Stačí dorazit k FreestyleZOO stánku, zapsat se a dohodnout se na čase "tréninku". Tahle parta bude mít právě ve Stráži čerstvě za sebou první z jejich letošních kempů, takže budou rozjetí ;-) Na jejich stánku se také budete moci dozvědět více o jejich dalších kempech a případně se na jeden z nich třeba rovnou zapsat.

MERCEDES-BENZ
Na stánku Mercedes-Benz na vás bude čekat vystavený luxusní obytňák Vito - model Marco Polo, do kterého si budete moci sednout a zažít tu atmosféru, kterou tahle auťák přináší. Kromě toho si také budete moci užít herní simulátor a s ním spojené soutěže o parádní ceny. Zazávodit si budete moci dokonce hned ve dvou, takže vezměte parťáka (nebo vlastně protivníka, hehe).

V rámci Mercedes-Benz zóny tentokrát s radostí přivítáme také spolek Prevence dětem z.s.. Spolek je složený z profesionálních záchranářů, kteří se nejen s dětskými úrazy ve své práci setkávají velmi často. Většině úrazů se dá předejít správnou výchovou, rozpoznáním rizikové situace a také osvětou v řadách dospělých. Právě tyto skutečnosti byly motivací k založení spolku Prevence dětem. Od roku 2012 se tak snaží přispět ke zdravému životu dětí.

KITKAT
Světoznámá značka čokoládových tyčinek v červeném obalu KITKAT přijíždí na všechny letní zastávky Just Ride! Kromě vylepšené receptury tyčinek má připravenou relax zónu – u jejich stánku si dejte kdykoliv pauzu na stylových červených fatboyích. Vyražte vyzkoušet i hru KITKAT labyrint, která se bude hrát ve dvou, takže vezměte i parťáka. Během dne potrénujete a odpoledne můžete změřit síly s dalšími týmy v KITKAT Labyrint Contestu o zajímavé věci. Přímo v KITKAT stánku se můžete také nechat vyfotit s kamarády a hosteskami. Fotky pak najdete ve facebookové galerii KITKAT, kde se po akci objeví.

CK FISCHER / NEV DAMA
Relax zóna a soutěže pojedou i na stánku CK Fischer / Nev Dama. Čekat tam na vás bude hra s brýlemi na virtuální realitu. Každý, kdo si zahraje se automaticky dostane do slosování o zájezd v hodnotě 5.000,-. Vítěze ohlásíme večer při závěrečném vyhlášení.

BUDVAR, RED BULL a JACK DANIEL’S
Během celého dne se budete moci osvěžit a naladit ve stáncích Budweiser Budvar a Jack Daniel’s. V nabídce bude především pivo od Budvaru (desítka i dvanáctka), které vám natočí úsměvavý člen naší crew Jirka. Dále pak Red Bull a Jack Daniel’s (čistý nebo jako long drink s Red Bull Colou).


SAMOSEBOU.CZ CHILL OUT
Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které naštěstí potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v České republice a díky partnerství s tímto projektem se i Just Ride! stává čistě ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu si budete moci posedět v pohodlném popelnicovém křesle, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a vyhrát na kole štěstí a s ním spojených kvízových otázkách nějaké ty dárečky.

SONY ACTION-CAM FOLLOW SHOOTING
Světoznámá firma Sony poslední dobou víří vody na trhu tolik oblíbených malých “POV” (Point-Of-View) kamer. Jejich produkty z řady Sony Action Cam jsou vysoce hodnoceny v prestižních testech a oceňovány předními světovými filmovými produkcemi na poli extrémních sportů. Ve stánku Sony si budete moci kameru fungující společně se speciálními hodinkami, na kterých vidíte v reálném čase své záběry, do detailu osahat a rovnou i vyzkoušet na vodě na teleskopické tyčce s plovákem.
A to není vše! Na kamery Sony Action Cam vás během odpoledne bude natáčet náš kameraman. V předem určeném čase tak stačí na mole, nebo kdekoliv ho uvidíte říct, že máte zájem, připojí se vedle vás na dvojlaně a natočí vám pár koleček, které vám pak navíc zašleme přímo na váš e-mail.

WAKEGURU.CZ BEST TRICK CONTEST
Stejně jako na každé zastávce bude program dne vrcholit open contestem s názvem Wakeguru.cz Best Trick contest, určeným pro všechny nesponzorované ridery. Nebojte se ale žádných závodnických nervů! Půjde o kamarádskou jam session na jedné předem vybrané překážce. Riders budou mít třičtvrtě hoďky-hoďku na to, aby předvedli co nejlepší trik. Hodnotit se bude technická náročnost, provedení i styl. Aby to bylo fér, riders se rozdělí do 3 kategorií - muži, ženy a děti do 15 let včetně. Autor nejlepšího triku v každé kategorii vyhraje wake produkt od Wakeguru.cz! Pro všechny zájemce - registrace bude probíhat od rána ve Freeride.cz stánku, oproti vratné záloze 200 Kč dostanete dres s číslem. Riders meeting, na kterém si demokraticky odhlasujeme překážku, na které se pojede a podáme vám kompletní informace o průběhu, proběhne před Freeride.cz stánkem. Nebojte se toho a přihlašte se! Nic vás to nestojí, zažijete nabitou atmosféru a můžete vyhrát wake vybavení. No neberte to!

DEMO PASS CONTEST
V rámci našeho standardního Demo pass contestu se opět na demo passy, které obdržíte po registraci budou sbírat nálepky za aktivity na jednotlivých stáncích. První nálepku obdržíte automaticky již při zakoupení permice a dále už je na vás, kolik toho otestujete, kolik stánků navštívíte a jak moc budete soutěžit a bavit se. Při závěrečném vyhlášení vítězů budeme spolu s dalšími soutěžemi vyhlašovat právě hlavně vítěze Demo Pass contestu, kteří obdrží věcné ceny od našich partnerů.

PADDLEBOARDGURU.CZ SUP STÁNEK A CONTEST
Specialisté na paddleboarding z paddleboardguru.cz budou ve svém stánku hned u vody půjčovat paddleboardy k testování a odpoledne u něj také odstartujeme SUP battle, ve kterém se střetnou vždy dva závodnící, kteří si to rozdají na cca. 100metrové trase (k bójce a zpátky). Vítězové obdrží věcné ceny.

BREAK A LEG HAMMER GAME
Nadšenci do wakeboardingu a spousty dalších adrenalinových sportů - Break a leg dorazí na druhou zastávku nakopnout atmosféru ve svém klasickém stylu a zároveň představí v rámci programu svou novinku Hammer game, ve které se střetnou soutěžící ve hře o zatlučení hřebíku do špalku na co nejmíň úderů - známá rakouská záležitost známá jako Nagelbalken, která zaručeně pobaví. Kluci budou zatloukat špičkou kladiva a holky větší plochou. Vítěz a vítězka obdrží triko od vysmátého kapitána Break a leg crew Louky!

SURFSKATE
Po celý den si také budete moci zapůjčit surfskaty na SurfSkate.cz stánku. A co že to je? SurfSkate to je surfing v ulicích úplně pro každého. Kombinací speciálního předníku V-Trucky a tvaru prkna si tak můžete surfing vyzkoušet i bez oceánu. Na stánku SurfSkate ti ukáží základy správného pohybu na surfu a různé techniky jako je pumping nebo správné zatáčení. Zkušení surfaři si mohou zdokonalit svoji techniku a získat tak lapší cit v nohách. SurfSkate je používaný i na surf kempech a díky tomu je výuka efektivnějš, na stánku vám také poradí i s výběrem kempů.

NUNUI BALI A WOODBOARDS.CZ
Na Freeride.cz stánku budou k vyzkoušení a zakoupení stylové plavky z nové kolekce Nunui Bali. U stánku na vás také budou také čekat dvě balanční prkna od Woodboards.cz, která si tak budete moci vyzkoušet a v případě zájmu i zakoupit.

JACK DANIEL'S FIRE AFTERPARTY
Tenhle nabitý den a druhou zastávku naší tour zakončíme ve stylu Jack Daniel's Fire Afterparty. K vašim tanečním kreacím zahraje náš DJ Hlava a mejdan pojede až do ranních hodin!

ČASOVÝ HARMONOGRAM:10:00 oficiální start akce

Celý den:
10:00 - 20:00 vlek v provozu
10:00 - 20:00 test centrum
10:00 - 20:00 FreestyleZOO free coaching
10:00 - 20:00 Sony Follow Cam Shooting
10:00 - 20:00 Samosebou.cz kolo štěstí
10:00 - 20:00 KitKat fotostěna
10:00 - 20:00 Mercedes-Benz herní simulátor
10:00 - 20:00 Fischer 3D herní konzole

Exhibice, hry, contesty:

12:30 - 13:00 KitKat Labyrint Contest
14:00 - 15:00 Paddleboardguru.cz Paddle Battle
16:00 - 16:30 Break a leg Hammer Game
17:00 - 17:30 SurfSkates Slalom Race
18.45 - 19.00 riders meeting před Best Trick Contestem
19:00 - 19:30 Wakeguru.cz Best Trick Contest
20:00 - 20:15 vyhlášení Demo Pass Contestu a Best Tricku
21:00 - ??:??  Jack Daniel’s Fire afterparty (DJ Hlava)

Ty nejaktuálnější informace sledujte ve facebookové události.

Těšíme se na vás!
Vaše Freeride.cz crew

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 6. 7. 2017 v 19.54

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel
Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel

Jak se blíží další ročník specifického, ale už tradičního závodu Red Bull Feel The Wheel, přichází čas…

Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!
Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!

Pražská tréninková hala Freestyle Kolbenka patří mezi unikátní projekty, kterým by měl příznivec freestylových…

Nejlépe hodnocené Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Dokument The Right Place - Nine Islands je online!
Dokument The Right Place - Nine Islands je online!

Duo slovenských filmařů/surfařů Jakub Sipos a Michal Csader, které má na kontě úspěšný projekt The Right Place -…

OverNight Wake Camp 2018
OverNight Wake Camp 2018

Od party ze Snowboard Zezula k nám dorazil report z jejich OverNight Wake Campu 2018, který proběhl před dvěma týdny v…