Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Just Ride! Summer 2017 tour se vydává na Těrlicko

Freeride.cz » Water » Články » Just Ride! Summer 2017 tour se vydává na Těrlicko

V pořadí čtvrtá zastávka naší letní tour Just Ride! Summer 2017 se uskuteční už tuhle sobotu na těrlické přehradě v areálu Ski & Wake park Těrlicko. Těšit se můžete na nabitý program na vodě i na břehu a večer na pořádnou afterparty v místním Ski & Wake baru. Pojďme se společně mrknout, co všechno si v sobotu užijeme...

SKI & WAKE PARK TĚRLICKO - INFO, NAVIGACE A PARKOVÁNÍ
Ski & Wake park Těrlicko patří k nejtradičnějším wakeparkům v celé České republice. Jeho historie sahá do roku 1991. Od té doby se samozřejmě leccos změnilo, na vodě se vystřídaly různé překážky a dnes jich tam najdete 9. Vlek je 4sloupový, má obdélníkový tvar a točí se standardní rychlostí 30 km/h. Pro všechny registrované ridery máme na sobotu připravenou slevu na celodenní permici a to tedy z běžných 490,- na 350,-. Registrovat se můžete i s předstihem a to na tomhle odkazu. Ušetříte tak čas sobě i nám a o to dřív budete moci testovat a jezdit.

Wakepark najdete na těrlické přehradě. Adresa do navigace je: . Funguje však i pokud zadáte přímo název wakeparku. Parkování je zajištěno na parkovišti u wakeparku.

Co všechno na vás v sobotu na čtvrté zastávce naší tour čeká? Pojďme to vzít postupně jedno po druhém...

TEST CENTRUM
Na místě budou připraveny prkna a vázání předních wakeboardových firem. Těšit se můžete na partu Wakeguru.cz, která přiveze prkna Double Up Wakeboards a v rámci stánku budou k vidění a vyzkoušení i neoprény a vesty Soöruz a neoprény, lycry a plavky Glidesoul. Prkna na testovačku přiveze také parta z progresivní firmy Nobile Wake v čele s Kubou "Zálejem" Zálejským, který bude opět jedním z rozhodčích našeho Wakeguru.cz Best trick contestu.

FREESTYLE ZOO FREE COACHING
Jako vždy budou na místě i kluci a holky z FreestyleZOO. Tahle parta organizuje velmi oblíbené wakeboardové kempy pro začátečníky i pokročilé ridery a kluci tak dokážou poradit s ježděním úplně každému. Coaching je pro vás po celý den zdarma. Stačí dorazit k FreestyleZOO stánku, zapsat se a dohodnout se na čase "tréninku". Na jejich stánku se také budete moci dozvědět více o jejich dalších kempech a případně se na jeden z nich třeba rovnou zapsat.

MERCEDES-BENZ
Na stánku Mercedes-Benz na vás bude čekat vystavený luxusní obytňák Vito - model Marco Polo, do kterého si budete moci sednout a zažít tu atmosféru, kterou tahle auťák přináší. Kromě toho si také budete moci užít herní simulátor a s ním spojené soutěže o parádní ceny. Zazávodit si budete moci dokonce hned ve dvou, takže vezměte parťáka (nebo vlastně protivníka, hehe).

KITKAT
Světoznámá značka čokoládových tyčinek v červeném obalu KITKAT přijíždí na všechny letní zastávky Just Ride! Kromě vylepšené receptury tyčinek má připravenou relax zónu – u jejich stánku si dejte kdykoliv pauzu na stylových červených fatboyích. Vyražte vyzkoušet i hru KITKAT labyrint, která se hraje ve dvou, takže vezměte i parťáka. Během dne potrénujete a odpoledne můžete změřit síly s dalšími týmy v KITKAT Labyrint Contestu o zajímavé věci. Přímo v KITKAT stánku se můžete také nechat vyfotit s kamarády a hosteskami. Fotky pak najdete ve facebookové galerii KITKAT, kde se po akci objeví.

BUDVAR, RED BULL a JACK DANIEL’S
Během celého dne se budete moci osvěžit a naladit ve stáncích Budweiser Budvar a Jack Daniel’s. V nabídce bude především pivo od Budvaru (desítka i dvanáctka). Dále pak Red Bull a Jack Daniel’s (čistý nebo jako long drink s Red Bull Colou).


SAMOSEBOU.CZ CHILL OUT
Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které naštěstí potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v České republice a díky partnerství s tímto projektem se i Just Ride! stává čistě ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu si budete moci posedět v pohodlném popelnicovém křesle, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a vyhrát na kole štěstí a s ním spojených kvízových otázkách nějaké ty dárečky.

SONY ACTION-CAM FOLLOW SHOOTING
Světoznámá firma Sony poslední dobou víří vody na trhu tolik oblíbených malých “POV” (Point-Of-View) kamer. Jejich produkty z řady Sony Action Cam jsou vysoce hodnoceny v prestižních testech a oceňovány předními světovými filmovými produkcemi na poli extrémních sportů. Ve stánku Sony si budete moci kameru fungující společně se speciálními hodinkami, na kterých vidíte v reálném čase své záběry, do detailu osahat a rovnou i vyzkoušet na vodě na teleskopické tyčce s plovákem.
A to není všechno! Na kamery Sony Action Cam vás během odpoledne bude natáčet náš kameraman. V předem určeném čase tak stačí na mole, nebo kdekoliv ho uvidíte říct, že máte zájem, připojí se vedle vás na dvojlaně a natočí vám pár koleček, které vám pak navíc zašleme přímo na váš e-mail.

WAKEGURU.CZ BEST TRICK CONTEST
Stejně jako na každé zastávce bude program dne vrcholit open contestem s názvem Wakeguru.cz Best Trick contest, určeným pro všechny nesponzorované ridery. Nebojte se ale žádných závodnických nervů! Půjde o kamarádskou jam session na jedné předem vybrané překážce. Riders budou mít půl hoďky na to, aby předvedli co nejlepší trik. Hodnotit se bude technická náročnost, provedení i styl. Aby to bylo fér, riders se rozdělí do 3 kategorií - muži, ženy a děti do 15 let včetně. Autor nejlepšího triku v každé kategorii vyhraje wake produkt od Wakeguru.cz! Pro všechny zájemce - registrace bude probíhat od začátku akce ve Freeride.cz stánku - oproti vratné záloze 200 Kč dostanete dres s číslem. Riders meeting, na kterém si demokraticky odhlasujeme překážku, na které se pojede a podáme vám kompletní informace o průběhu, proběhne před Freeride.cz stánkem. Nebojte se toho a přihlašte se! Nic vás to nestojí, zažijete nabitou atmosféru a můžete vyhrát wake vybavení. No neberte to!

DEMO PASS CONTEST
V rámci našeho standardního Demo pass contestu se opět na demo passy, které obdržíte po registraci budou sbírat nálepky za aktivity na jednotlivých stáncích. První nálepku obdržíte automaticky již při zakoupení permice a dále už je na vás, kolik toho otestujete, kolik stánků navštívíte a jak moc budete soutěžit a bavit se. Při závěrečném vyhlášení vítězů budeme spolu s dalšími soutěžemi vyhlašovat právě hlavně vítěze Demo Pass contestu, kteří obdrží věcné ceny od našich partnerů.

PADDLEBOARDGURU.CZ SUP STÁNEK A CONTEST
Specialisté na paddleboarding z paddleboardguru.cz budou ve svém stánku hned u vody půjčovat paddleboardy k testování a odpoledne u něj také odstartujeme SUP battle, ve kterém se střetnou vždy dva závodnící, kteří si to rozdají na cca. 100metrové trase (k bójce a zpátky). Vítězové obdrží věcné ceny.

WOODBOARDS.CZ
U stánku na vás také budou také čekat dvě balanční prkna od Woodboards.cz, která si tak budete moci vyzkoušet a v případě zájmu i zakoupit.

JACK DANIEL'S FIRE AFTERPARTY
Tenhle nabitý den a druhou zastávku naší tour zakončíme ve stylu Jack Daniel's Fire Afterparty v místním dobře známém Ski & Wake baru. K vašim tanečním kreacím zahraje náš DJ Hlava a mejdan pojede až do ranních hodin!

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

10:30 oficiální start akce

Celý den:
10:30 - 19:00 vlek v provozu
10:30 - 19:00 test centrum
10:30 - 19:00 FreestyleZOO free coaching
10:30 - 19:00 Samosebou.cz kolo štěstí
10:30 - 19:00 KitKat fotostěna
10:30 - 19:00 Mercedes-Benz herní simulátor

Exhibice, hry, contesty:
13.00 - 14.00 Sony Action Cam Follow shooting (1. session)
14:00 - 14:30 KitKat Labyrint Contest
15:00 - 16:00 Paddleboardguru.cz Paddle Battle
16:00 - 17:00 Sony Action Cam Follow shooting (2. session)
17:45 - 18:00 Riders meeting před Wakeguru.cz Best Trick Contestem
18:00 - 18:30 Wakeguru.cz Best Trick Contest
19:00 - 19:15 Vyhlášení Demo Pass Contestu a Wakeguru.cz Best Tricku
21:00 - ??:?? Jack Daniel’s Fire afterparty (DJ Hlava)

Ty nejaktuálnější informace sledujte ve facebookové události.

Těšíme se na vás!
Vaše Freeride.cz crew

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 13. 7. 2017 v 19.28

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!
Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!

Pražská tréninková hala Freestyle Kolbenka patří mezi unikátní projekty, kterým by měl příznivec freestylových…

Dokument The Right Place - Nine Islands je online!
Dokument The Right Place - Nine Islands je online!

Duo slovenských filmařů/surfařů Jakub Sipos a Michal Csader, které má na kontě úspěšný projekt The Right Place -…

Nejlépe hodnocené Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Dokument The Right Place - Nine Islands je online!
Dokument The Right Place - Nine Islands je online!

Duo slovenských filmařů/surfařů Jakub Sipos a Michal Csader, které má na kontě úspěšný projekt The Right Place -…

Tři sta šedesátý šestý díl - upoutávka
Tři sta šedesátý šestý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova…