Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Šestá zastávka Just Ride! Summer 2017 proběhne už tuhle sobotu na Hlučíně

Freeride.cz » Water » Články » Šestá zastávka Just Ride! Summer 2017 proběhne už tuhle sobotu na Hlučíně

Už zítra - tuhle sobotu 12.8. se naše letní tour vydává směr Ostrava. Konkrétně se závěrečnou zastávkou zavítáme stejně jako loni na Hlučín, kde nás čeká super program a skvělá atmosféra. Mrkejte, na co všechno se můžete těšit a jak zastávka proběhne...

WAKEPARK HLUČÍN - INFO, NAVIGACE A PARKOVÁNÍ
Pokud jste ještě nikdy nebyli na Hlučíně, tady je pár užitečných informací, které se vám možná budou hodit. Štěrkovna Hlučín se nachází coby kamenem dohodil od centra Ostravy - autem nebo autobusem (ze zastávky Přívoz - sad Boženy Němcové) jste tam za krásných 15 minut. Pro všechny návštěvníky z Čech, kteří nemají k dispozici auto, doporučujeme Pendolino nebo RegioJet do Ostravy - Hl. nádraží, odkud jste na zastávce Přívoz pěšky za pár minut. Vodní nádrž Hlučín leží přímo na silnici z Ostravy do Opavy, takže jí nemůžete minout. Před koncem obce uvidíte po pravé straně parkoviště a vstupní bránu do Sportovně kulturního areálu Hlučín. Pozor, vodní vlek je uvnitř areálu, takže každý návštěvník musí zaplatit na vstupu symbolickou částku 50 Kč. Více info o areálu hledejte na stránkách www.sak-hlucin.cz.

WAKEPARK HLUČÍN
Hlučínský vlek je 4sloupový, má délku 920 metrů (!!) a v tuhle chvíli je tu k dispozici celkem 7 překážek - pussy box, up-rail, áčko, slider, grind box a 2x kicker. Břeh wakeparku je ideální pro stavbu naší akce a stanové městečko je tak pohromadě a dobře přístupné. Veškeré info o vleku najdete na www.ski.hlucin.com.

Pro všechny předregistrované ridery, i ty, kdo se zaregistrují až na místě, máme na sobotu připravenou slevu na celodenní permici, kterou si tak pořídíte za parádních 400,- (!!!!). Registrovat se můžete tedy i s předstihem a to na tomhle odkazu. Ušetříte tak čas sobě i slečnám na registraci a o to dřív budete moci testovat, jezdit a bavit se.

Co všechno na vás v sobotu na šesté zastávce naší tour čeká? Pojďme si to shrnout...

TEST CENTRUM
Na místě budou připraveny prkna a vázání předních wakeboardových firem. Těšit se můžete na partu Wakeguru.cz, která přiveze prkna Double Up Wakeboards a v rámci stánku budou k vidění a vyzkoušení i neoprény a vesty Soöruz a neoprény, lycry a plavky Glidesoul. Prkna na testovačku přiveze také parta z progresivní firmy Nobile Wake v čele s Kubou "Zálejem" Zálejským, který bude opět jedním z rozhodčích našeho Wakeguru.cz Best trick contestu. Novinkou bude stánek české firmy Future, na kterém se budete moci setkat s jedním z nejlepších český wakeboarderů a riderem téhle značky Markem "Murphym" Zachem, který bude také jedním z rozhodčích našeho best trick contestu, a vyzkoušet si tahle nová prkna.

FREESTYLEZOO FREE COACHING
Jako na každé zastávce bude na místě i banda z FreestyleZOO. Tahle partička organizuje velmi oblíbené wakeboardové kempy pro začátečníky i pokročilé ridery a kluci tak dokážou poradit s ježděním úplně každému. Coaching je pro vás po celý den zdarma! Stačí dorazit k FreestyleZOO stánku, zapsat se a dohodnout se na čase "tréninku". Na jejich stánku se také budete moci dozvědět více o jejich dalších kempech.

MERCEDES-BENZ
Na stánku Mercedes-Benz na vás bude čekat vystavený luxusní obytňák Vito - model Marco Polo, do kterého si budete moci sednout a zažít tu atmosféru, kterou tenhle auťák přináší. Kromě toho si také budete moci užít herní simulátory a s ním spojené soutěže o parádní ceny. Zazávodit si budete moci dokonce hned ve dvou, takže vezměte parťáka (nebo vlastně protivníka ;-)).

KITKAT
Světoznámá značka čokoládových tyčinek v červeném obalu KITKAT přijíždí na všechny letní zastávky Just Ride! Summer 2017 tour. Kromě vylepšené receptury tyčinek má připravenou relax zónu – u jejich stánku si dejte kdykoliv pauzu na stylových červených fatboyích. Vyražte vyzkoušet i hru KITKAT labyrint, která se hraje ve dvou, takže vezměte i parťáka. Během dne potrénujete a pak můžete změřit síly s dalšími týmy v KITKAT Labyrint Contestu v 15:00 o zajímavé věci. Přímo v KITKAT stánku se můžete také nechat vyfotit s kamarády a hosteskami. Fotky pak najdete ve facebookové galerii KITKAT, kde se po akci objeví.

BUDVAR, RED BULL a JACK DANIEL’S
Během celého dne se budete moci osvěžit a naladit ve stáncích Budweiser Budvar a Jack Daniel’s. V nabídce bude především pivo od Budvaru (desítka i dvanáctka). Dále pak Jack Daniel’s (čistý nebo jako long drink s Red Bull Colou) a tradičně Red Bull.

SAMOSEBOU.CZ CHILL OUT
Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které naštěstí potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v České republice a díky partnerství s tímto projektem se i Just Ride! stává čistě ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu si budete moci posedět v pohodlném popelnicovém křesle, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a vyhrát na kole štěstí a s ním spojených kvízových otázkách parádní a praktické ceny.

SONY ACTION-CAM FOLLOW SHOOTING
Světoznámá firma Sony poslední dobou víří vody na trhu tolik oblíbených malých “POV” (Point-Of-View) kamer. Jejich produkty z řady Sony Action Cam jsou vysoce hodnoceny v prestižních testech a oceňovány předními světovými filmovými produkcemi na poli extrémních sportů. Ve stánku Sony si budete moci kameru fungující společně se speciálními hodinkami, na kterých vidíte v reálném čase své záběry, do detailu osahat a rovnou i vyzkoušet na vodě na teleskopické tyčce s plovákem.
A to není všechno! Na kamery Sony Action Cam vás během odpoledne bude natáčet náš kameraman. Ve dvou časových blocích - 13:00 - 14:00 a 16:00 - 17:00 tak stačí na mole, nebo kdekoliv ho uvidíte říct, že máte zájem, připojí se vedle vás na dvojlaně a natočí vám pár koleček, které vám pak navíc zašleme přímo na váš e-mail!

WAKEGURU.CZ BEST TRICK CONTEST
Stejně jako na každé zastávce bude program dne vrcholit open contestem s názvem Wakeguru.cz Best Trick contest, určeným pro všechny nesponzorované ridery. Nebojte se ale žádných závodnických nervů! Půjde o kamarádskou jam session na jedné předem vybrané překážce. Riders budou mít hoďku na to, aby předvedli co nejlepší trik. Hodnotit se bude technická náročnost, provedení i styl. Aby to bylo fér, riders se rozdělí do 3 kategorií - muži, ženy a děti do 15 let včetně. Autor nejlepšího triku v každé kategorii vyhraje wake produkt od Wakeguru.cz! Pro všechny zájemce - registrace bude probíhat od začátku akce ve Freeride.cz stánku - oproti vratné záloze 200 Kč dostanete dres s číslem. Riders meeting, na kterém si demokraticky odhlasujeme překážku, na které se pojede a podáme vám kompletní informace o průběhu, proběhne před Freeride.cz stánkem v 17:45. Samotný contestu pak odstartujeme v 18:00. Nebojte se toho a přihlaste se! Nic vás to nestojí, zažijete nabitou atmosféru a můžete vyhrát wake vybavení. No neberte to!

DEMO PASS CONTEST
V rámci našeho standardního Demo pass contestu se opět na demo passy, které obdržíte po registraci budou sbírat nálepky za aktivity na jednotlivých stáncích. První nálepku obdržíte automaticky již při zakoupení permice a dále už je na vás, kolik toho otestujete, kolik stánků navštívíte a jak moc budete soutěžit a bavit se. Při závěrečném vyhlášení vítězů budeme spolu s dalšími soutěžemi vyhlašovat právě hlavně vítěze Demo Pass contestu, kteří obdrží věcné ceny od našich partnerů.

WOODBOARDS.CZ
Před stánkem Freeride.cz na vás také budou čekat balanční prkna od Woodboards.cz, která si tak budete moci vyzkoušet a v případě zájmu i zakoupit.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

10:00 oficiální start akce

Celý den:

10:00 - 19:00 vlek v provozu (v případě velkého zájmu i déle)
10:00 - 19:00 test centrum otevřeno
10:00 - 19:00 FreestyleZOO free coaching
10:00 - 19:00 Samosebou.cz kolo štěstí
10:00 - 19:00 KitKat fotostěna
10:00 - 19:00 Mercedes-Benz herní simulátor

Contesty, hry:


13:00 - 14:00 Sony Action Cam follow shooting
15:00 - 15:30 KitKat labyrint contest
16:00 - 17:00 Sony Action Cam follow shooting
17.45 - 18.00 riders meeting před best trick contestem
18:00 - 18:30 Wakeguru.cz best trick contest
19:00 - 19:15 hromadné focení před Just Ride fotostěnou
19:15 - 19:30 vyhlášení
21:00 - ??:?? afterparty v rámci Sun on Lake festivalu

Ty nejaktuálnější informace sledujte ve facebookové události.

Těšíme se na vás!
Vaše Freeride.cz/water crew

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 10. 8. 2017 v 19.14

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel
Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel

Jak se blíží další ročník specifického, ale už tradičního závodu Red Bull Feel The Wheel, přichází čas…

Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!
Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!

Pražská tréninková hala Freestyle Kolbenka patří mezi unikátní projekty, kterým by měl příznivec freestylových…

Nejlépe hodnocené Články

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video
Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2018 + Oficial video

V pořadí již 11. ročník legendárního závodu Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je za námi a tento…

Dokument The Right Place - Nine Islands je online!
Dokument The Right Place - Nine Islands je online!

Duo slovenských filmařů/surfařů Jakub Sipos a Michal Csader, které má na kontě úspěšný projekt The Right Place -…

OverNight Wake Camp 2018
OverNight Wake Camp 2018

Od party ze Snowboard Zezula k nám dorazil report z jejich OverNight Wake Campu 2018, který proběhl před dvěma týdny v…