Freeride.cz

Hlavní sekce

Diskuse na téma „Začátky na wakeboardu“

Freeride.cz » Water » Diskuse » Výpis diskusí » Diskusní téma Začátky na wakeboardu

“Anonym”

Hodnocení: 0

NIkol“ 15. 8. 2013 v 16.31 napsal:

Ahoj chci se zeptat ted nedávno jsem začala jezdit, a zajímalo by mě jestli už na to není pozdě je mi 21 let. Někteří říkají že na ježdění jen tak to je O.K.... Ale nechci jezdit jen tak... To není o tom...

Michal „Abuse“ Berkovec 19. 9. 2011 v 18.38 napsal:

Díky, už jsem taky vyzkoušel a mohu potvrdit Rosťovo slova. 5 pádů na startu, pak nějaký pády na sloupech, ale jakmile človšk pochopí princip, nic už mu nebrání objet celé kolo. Jde spíš o to vylepšit formu, ale to holt člověk musí potrénovat. Njn začínat na konci sezóny asi neni moc chytrý.

“Anonym”

Rosta“ 1. 7. 2011 v 20.52 napsal:

Cau hele nejsem moc zkušenej ale řeknu ti jak jsem začínal já..
Hele stačí přiject na vlek a zkoušet...já jsem objel celý okruh do 6 jízd...4kraát jsem spadl na startu :D pak jsem naskočil a ujel větší půlku a pal jsem objel celé kolo.POkud jezdis na nějakým boardu tak to nebude pro tebe tak velkej problem se naučit...:)

Michal „Abuse“ Berkovec 24. 6. 2011 v 13.13 napsal:

Jezdí někdo z vás na WB? Můžete tady popsat jak jste začali? Chtěl bych to taky zkusit (jako asi všechny sporty co se odehrávají na nějakym boardu:), ale nejsem si jistej jakou zvolit cestu. Jestli stačí přijet někam na vlek, pujčit si vybavení a párkrát se vymáznout při startu a ono už to pak nějak pujde:) Nebo je to naivní představa?