Robhol a jeho Freeski Winter Camp ve Vítkovicích

Robin Holub na začátku roku uspořádal svůj Robhol Freeski Winter Camp ve Vítkách a my se jukeneme na dvě videa, která tady vznikla.

Robina Holuba určitě u nás na webu představovat nemusíme. Tahle stálice naší scény se zkušenostmi z reprezentace a Světovýho poháru letos nachystala dva kempy, kde se Robhol rozhodl předat svoje newschoolový znalosti nastupující generaci lyžníků. Díky tomu vznikly Robhol Freeski Winter Campy, který zakotvil v oblíbeným snowparku v krkonošských Vítkovicích. První turnus byl na programu hned po novým roce a kromě Robhola se tam taky angažoval nejlepší slovenskej rider posledních let Richie Jurečka.

My se dneska jukneme na dvě videa, která tady vznikla díky kameře Honzy Považana. Nejprve se jukneme jak to vypadalo na samotným kempu, kde se československá dvojka věnovala kemperům:

V druhým editu na nás čeká už samotnej Robin Holub alias Robhol, kterej nás v minutce a půl zabaví několika trikama, který tady během kaučování předváděl na místních překážkách:

Pokud Vás Robhol Freeski Winter Camp zaujal, tak bližší info o druhým termínu, kterej se uskuteční první březnové dny najdete tady.

Další zajímavé články

„Winterfox“ video od Leny Stoffel

Lena Stoffel nás ve svým novým videu "Winterfox" vezme za prašan do země vycházejícího slunce.

Lucas Wachs a Mike King v editu „Northwest Dream“

Lucas Wachs a Mike King nás ve svým novým videu vezmou na putování po Kaskádovém pohoří.

Momentum Ski Camp s O´Neill týmem

Jeden letní comeback na Momentum Ski Camps, kam nás ještě vyveze parta ze severoamerickýho týmu značky O´Neill.