Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!

„Ahoj ve spolek parto.

Rádi bychom vás pozvali v rámci každoročního festivalu sportu MajDay, na snowboard / freeski jib session, která se uskuteční v rámci festivalu a to tenhle rok padá na sobotu 13.8.2022.

Můžete se těšit na pohodovu MajDay Jib Session, která se pojede na pvc rouře z mosteckého snowparku a samozřejmě na sněhu. Bude připravená konstrukce, překážka, hned vedle sněhový bar od Destiny a atmosféru kolem vás samotných, kteří dorazí budou vytvářet místní DJ´s a následně živé kapely, které opanují večerní after party.

Nemyslete si, že vše bude jen o pohodě, jelikož organizátoři a sponzoři akce dali 6.000,- prize money a další ceny, tak určitě proběhne i férový boj o naši poctivou měnu, ale také bude možné vše předvést a vyzkoušet u široké veřejnosti.

Přijď i ty společně s námi užít trochu zimní atmosféry v létě, pobavit se a kouknout pod pokličku tohoto sportu / životního stylu.“

Těšíme se na vás všechny v sobotu 13.8.2022 v rámci dne MajDay.

Pořádá MajDay společně s partou East Crew.

Facebook událost najdete zde.

Na sníh se těší

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...