27 Stinky Socks jezdců zajezdilo v Bulharsku

V Bulharsku se potkalo 27 pozvaných jezdců z teamu Stinky Socks a 14 lednových dnů tady natáčeli první Stinky Socks video. 27. ledna se pak v resortu Borovets uskutečnilo jejich první demo. Místní shapeři se vyhecovali a připravili parádní railový setup. Na něm si pak tihle kluci slušně zajezdili. Tady je recap video.

Riders: Erik Leon, Jeffy Gabrick, Austin Young, Joonas Eloranta, Aleksi Kemilainen, Jasper Tripp, Danny Kern, Ian Daily, Andrew Brewer, Nick Dirks, Jake Schaible, Jesse Alfredo, Marius Urbonavicius, Dylan lynch, Jeffry Sponzo, Josh Menard, Lucas Angier, Matt douglass, Zach Duby, Jesse Gomez, Sawyer Dean, Ryan Rose, Liem Robinson, Dann Bubelo, Aaron Kiser.

Kamera: Danny Kern, Dimo Petkov, Nikola Plakov.

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.