Austen Sweetin, Bryan Fox, Travis Rice a další ve filmu “Rooster Tail“

Banda kámošů, pořádne bangery a hlavně hromada zábavy. Tak by měl vypadat každý správný snowboardový film. Přidejte k tomu ještě veliké hory, hromady prašanu, Austena Sweetina a vznikne vám jeho žhavá novinka s názvem “Rooster Tail“ aneb něco, co možná nikdy neuvidíte, ale vždy budete cítit, když se položíte do dlouhého, taženého oblouku v powderu!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!