Braindomness by Eiki Helgason - SE2 / EP1

Eiki Helgason přichází s druhou sezónou svého projektu Braindomness. Po loňských dvanácti epizodách, kdy tento islandský jezdec předváděl neskutečné triky a vždy přišel s něčím opravdu originálním, je tu s dalším pokračováním. Start bude hned pěkně z vostra, dáme si totiž Tailwhip Frontside 270 Frontboard. Co všechno si Eiki připravil do dalších dílů? Nechte se překvapit.

A v jaké že to jezdí Eiki Helgason mikině? Jedná se o jeho letošní model Sherwin II.

Další zajímavé články

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.