Braindomness by Eiki Helgason - SE2 / EP1

Eiki Helgason přichází s druhou sezónou svého projektu Braindomness. Po loňských dvanácti epizodách, kdy tento islandský jezdec předváděl neskutečné triky a vždy přišel s něčím opravdu originálním, je tu s dalším pokračováním. Start bude hned pěkně z vostra, dáme si totiž Tailwhip Frontside 270 Frontboard. Co všechno si Eiki připravil do dalších dílů? Nechte se překvapit.

A v jaké že to jezdí Eiki Helgason mikině? Jedná se o jeho letošní model Sherwin II.

Další zajímavé články

Styl v podání Braincage ve videu ''Nothing Special'' z Whistleru

Whistler parks jsou definitivně mezi nejlepšími parky v Kanadě, a proto není divu, že videa, které tam vznikají jsou vždy plné snowboardingu na docela solidní úrovni. Video ''Nothing Special'' je rozhodně jedním z nich, protože v něm nabitá sestava riderů doslova zabíjí každou překážku v parku!

Snowboardel Lokální výzva: vyhlášení

Letošní sezóna pomalu ale jistě končí, což znamená mimo jiné i to, že přišel čas vyhlásit vítěze letošního celosezónního projektu Snowboardel Lokální výzva, který jsme vám přinesli v rámci FreerideTV. Kdo jsou ti, kteří se stávají Snowboardel team riders na příští sezónu se dozvíš teď a tady!

Česká & slovenská repre na MSJ 2019 ve švédském Kläppen

Od coache české snowboardové freestyle repre Přemka Vidy nám dorazilo ohlédnutí za Mistrovstvím světa juniorů, které se jelo nedávno ve švédském resortu Kläppen. Česko na tomhle nabitém závodě reprezentovali Kuba Hroneš, Kristián Salač a Láďa Hrstka a Slovenko Samo Jaroš a Eva Hanicová.