Braindomness by Eiki Helgason - SE2 / EP1

Eiki Helgason přichází s druhou sezónou svého projektu Braindomness. Po loňských dvanácti epizodách, kdy tento islandský jezdec předváděl neskutečné triky a vždy přišel s něčím opravdu originálním, je tu s dalším pokračováním. Start bude hned pěkně z vostra, dáme si totiž Tailwhip Frontside 270 Frontboard. Co všechno si Eiki připravil do dalších dílů? Nechte se překvapit.

A v jaké že to jezdí Eiki Helgason mikině? Jedná se o jeho letošní model Sherwin II.

Další zajímavé články

Třetí epizoda DC Transitors je plná solidního backcountry snowboardingu

Třetí epizoda z letošní série DC Transitors je opět pořádná pecka! Sestava ve složení Torstein Horgmo, Iikka Backstrom, Sebbe De Buck a Mons Roisland se společně vydala do Kanady na backcountry misi a jako vždy zpět dovezli hromadu kvalitních záběrů, které si určitě udrží vaší pozornost.

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.