Česká mládež zabrala pódia na první zastávce Zillertal Välley Rälley!

Zatímco děti v česku si hrají pěkně na písečku, tak svěřenci Richarda Skandery sází jedno pódium za druhým! Během uplynulého víkendu se v rakouském resortu Kaltenbach odjela první letošní zastávka Zillertal VÄLLEY RÄLLEY by Blue Tomato & Ride Snowboards. Na místě nechyběla ani česká snowboardová mládež, která tam taky posbírala nemálo medailí!

V prosluněném parku Kaltenbachu, kde se proháněla mladá krev ze všech koutů Evropy, to ale byly právě české holky, které na akci dost zazářili. Jednou z nich byla Vanessa Volopichová s příjmením jako stvořeným pro zahraniční komentátory „picho“. No na místě to musela být hlavně česká parta s nějakým tím úsměvem na tváři, když byla vyzvána na pódium pro své první místo v kategorii Grom girls. Za nás velká gratulace a hodně štěstí v budoucích závodech a hlavně u cizojazyčných komentátorů. Druhé místo po boku Vanessy si odvezla Anička Tomanová


Aby toho nebylo málo, tak v kategorii Rookie Girls zabila Laura Záveská a odnesla si stejně jako Vanessa krásné první místo. Radost sledovat, jak holky z českých končin, kde snowparky rostou asi stejně jako houby na poušti, zajíždějí soupeřky z okolních alpských států.


Dále by bylo super zmínit druhé místo Olivie Pouch v katerogii Super Grom, čtvrté místo Dana Volopicha mezi Grom Boys a devatenácté místo Matyáše Skandery. Gratulace! 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!