Česká mládež zabrala pódia na první zastávce Zillertal Välley Rälley!

Zatímco děti v česku si hrají pěkně na písečku, tak svěřenci Richarda Skandery sází jedno pódium za druhým! Během uplynulého víkendu se v rakouském resortu Kaltenbach odjela první letošní zastávka Zillertal VÄLLEY RÄLLEY by Blue Tomato & Ride Snowboards. Na místě nechyběla ani česká snowboardová mládež, která tam taky posbírala nemálo medailí!

V prosluněném parku Kaltenbachu, kde se proháněla mladá krev ze všech koutů Evropy, to ale byly právě české holky, které na akci dost zazářili. Jednou z nich byla Vanessa Volopichová s příjmením jako stvořeným pro zahraniční komentátory „picho“. No na místě to musela být hlavně česká parta s nějakým tím úsměvem na tváři, když byla vyzvána na pódium pro své první místo v kategorii Grom girls. Za nás velká gratulace a hodně štěstí v budoucích závodech a hlavně u cizojazyčných komentátorů. Druhé místo po boku Vanessy si odvezla Anička Tomanová


Aby toho nebylo málo, tak v kategorii Rookie Girls zabila Laura Záveská a odnesla si stejně jako Vanessa krásné první místo. Radost sledovat, jak holky z českých končin, kde snowparky rostou asi stejně jako houby na poušti, zajíždějí soupeřky z okolních alpských států.


Dále by bylo super zmínit druhé místo Olivie Pouch v katerogii Super Grom, čtvrté místo Dana Volopicha mezi Grom Boys a devatenácté místo Matyáše Skandery. Gratulace! 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!