Čtyři týdny na kempu v resortu Woodward Copper

Půl dne ježdění na sněhu, odpoledne na skatu, k tomu další doprovodný program a okolo sebe profíci a další kempeři. A takhle 4 týdny. Mike Komornick si to takhle dal letos v resortu Woodward Copper a my se podíváme, co všechno stihl natočit a pak sestříhat. Klasické snowboardové léto v Americe právě začíná. 

Riders: Jon Koch, CJ Bielkiewicz, Jeff Schindler, Justin Phipps, Cooper Talty, Henry Macomber, Emmett Dowd, Charlie VanDemark

Další zajímavé články

Alex Stewart - Poveri Noi Full Part

Zábavná parta Rusty Toothbrush loňskou zimu makala na novém filmu Poveri Noi, který měl svou premiéru 1.12. i v Praze, kde jste se mohli setkat i s hlavním představitelem Alexem Stewartem. ''Peppino'' nám svým full partem opět dokazuje, že mu nápady na nové triky rozhodně nedochází. Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vypadá kvalitní snowboarding v podání kreativního Novozélanďana.

Zima je tady!

Jak to na českých horách i v Alpách vypadá, zima konečně dorazila v plné parádě! Není to pro ní až tak špatný výsledek vzhledem k tomu, že ještě není ani půlka prosince. Prašan pokryl nejen alpské oblasti u našich rakouských sousedů a v dalších evropských zemích, ale ve velké míře i české hory, což mnoha areálům již umožnilo odstartovat sezónu. Pojďme si tak dát naše sněhové zpravodajství.

Bode Merrill - Melodrama full part

Bode Merrill opět dokazuje, že je králem backcountry a streetu v jednom. Takových riderů, kteří by dokázali ovládnout obě tyhle říše mnoho není a když už od Bodeho něco vyjde, tak je to opravdu luxusní podívaná. Přesvědčte se sami jeho full partem z filmu Melodrama. Enjoy!