Dvě stě dvanáctý díl - upoutávka

Je tu středa a máme tu již 212. díl pořadu o adrenalinových sportech Element. V dnešním dílu, který můžete sledovat na TV Nova Sport od 18:35 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 13:40 hod. se můžete těšit na tyto reportáže.

Začínáme na předposledním závodě série Red Bull Cliff Diving, kterého se zúčastnil i náš Michal Navrátil. Ukážeme vám nový model českého kola Author AGLab Ninja DH Team. Snowboardový gigant Burton Snowboards nám představí své dva členy, Jussi OksanenaMikey Rencze. Na pražské Štvanici se odjelo Mistrovství ČR ve skateboardingu. Mistrem pro rok 2014 se stal Maxim Habanec. V GoPro rubrice se podíváme na novou kameru GoPro Hero4. Ano, konečně je tady! Nezapomeňte soutěžit o skvělé ceny. Máte čas až do 31. října.

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Světové surfspoty za času Corony - část 4. (Srí Lanka & Bali)

Ve čtvrtém dílu našeho seriálu o světových sufrspotech v dobách koronavirových očima našinců se podíváme do dvou Čechy hojně navštěvovaných destinací, a to slovy dvou známých postav naší surfové scény. Otík Oliva nám poslal info o Srí Lance a Honza Klvaňa aka Paruka z Bali.

One Shot: Matěj Novák by Tereza Vlková

Na surf sekci Freeridu vám ode dneška přinášíme (staro)novou rubriku ONE SHOT, ve které vždy detailně přiblížíme jednu zajímavou fotku, ať už z jezdecké nebo fotografické stránky. O pár vět k prvnímu kousku této rubriky jsme poprosili Matěje Nováka a Terku Vlkovou, kteří ve svém "domácím" Špáňu pořídili tuhle big wave fotku. Děkujeme!