Dvě stě dvanáctý díl - upoutávka

Je tu středa a máme tu již 212. díl pořadu o adrenalinových sportech Element. V dnešním dílu, který můžete sledovat na TV Nova Sport od 18:35 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 13:40 hod. se můžete těšit na tyto reportáže.

Začínáme na předposledním závodě série Red Bull Cliff Diving, kterého se zúčastnil i náš Michal Navrátil. Ukážeme vám nový model českého kola Author AGLab Ninja DH Team. Snowboardový gigant Burton Snowboards nám představí své dva členy, Jussi OksanenaMikey Rencze. Na pražské Štvanici se odjelo Mistrovství ČR ve skateboardingu. Mistrem pro rok 2014 se stal Maxim Habanec. V GoPro rubrice se podíváme na novou kameru GoPro Hero4. Ano, konečně je tady! Nezapomeňte soutěžit o skvělé ceny. Máte čas až do 31. října.

Další zajímavé články

Dorazí vlny na Surfchamp?

Již čtvrtý den přímo na místě dění sledujeme měnící se podmínky na nadcházející Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship. Máme pro vás exkluzivní dlouhodobou předpověď, ve které se dozvíte, jestli dorazí do francouzského Seignosse nějaký výraznější swell a opět se bude závodit o králě českýho surfingu!

Short Australian surf trip

Pětidenní roadtrip po pobřeží Austrálie okolo Goaldcoastu. Jak se to vlastně všechno seběhlo? Jak se taková socka, jako jsem já, mohla dostat takhle daleko?

Snowboarding se už zase přesouvá na jižní polokouli!

Opět je tady období roku, kdy se snowboarding přesouvá ze severu na jih. Australský resort Perisher je rozhodně jedním z těch nejlepších, a proto není divu, že tam mají velkou snowboardovou základnu, ke které se každým rokem přidávají snowboardisti z celého světa. Kameraman Tom Hannam dal dohromady edit z loňských záběrů, ve kterém se vám představí ti nejlepší z nejlepších.