Dvě stě pátý díl - upoutávka

Týden utekl jak voda a je tu další pokračování pořadu o adrenalinových sportech Element. Dnešní díl můžete sledovat na TV Nova Sport od 19:05 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 12:55 hod. Těšit se můžete na tuto nálož reportáží.

Opět nás čeká to nejlepší z freestyleových sportů a začneme závodem Vans Van Doren Invitational. Jak vypadal letošní ročník závodu světového poháru ve sjezdu nám ukáže reportáž z amerického Windhamu. Pozveme vás na závod Red Bull District Ride, který se pojede na začátku září v německém Norinberku. Michal Prokop nám představí Klecánky. Kopec nedaleko pražské Zoo, kde si perfektně zajezdíte na kole. V rubrice s kamerou GoPro si prohlédneme krásnou freerideovou jízdu s Adrianem Millenem. Nezapomeňte poslat správnou odpověď do naší měsíční soutěže a vyhrát!

Předchozí díly v plné délce můžete shlédnout i v naší rubrice ELEMENT TV.

Další zajímavé články

Honza Kaňůrek I První skoky a graby na snowboardu - Tricktip

Honza ''Kaňus''Kaňůrek vám ve svém nejnovějším snowboardovém tutoriálu vysvětlí a názorně předvede, jak proletět skok rovně a poté bezpečně přistát do dopadu. Jelikož autorem tohoto skvělého tutoriálu je král snowboardových bavičů, tak očekávejte hromadu vtípků a zábavných momentů. Pohodlně se usaďte a dávejte pozor, protože vás čeká životní lekce rovného skákání.

Štrbské pleso Best trick session 2019 - report a video

V jediném snowparku ve Vysokých Tatrách se 9.3.2019 uskutečnila skvěla akce Best trick session. Celá akce byla hlavně o tom, aby se nadšenci snowparků, snowboardingu i freeskiingu potkali a zajezdili si společně v super atmosféře.

Skvělá akce Never Summer 2019 & Monkey Race se blíží

Rok se s rokem sešel a to znamená, že je tady opět závěrečná akce na Krakonošově zahrádce Never Summer 2019 & Monkey Race. Tato oslava snowboardingu a freeskiingu a zároveň legendární ukončení zimní sezóny proběhne v již všem známém pohodovém duchu v prostředí krásných Dvoraček a to v sobotu 30.3.2019.