Dvě stě pátý díl - upoutávka

Týden utekl jak voda a je tu další pokračování pořadu o adrenalinových sportech Element. Dnešní díl můžete sledovat na TV Nova Sport od 19:05 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 12:55 hod. Těšit se můžete na tuto nálož reportáží.

Opět nás čeká to nejlepší z freestyleových sportů a začneme závodem Vans Van Doren Invitational. Jak vypadal letošní ročník závodu světového poháru ve sjezdu nám ukáže reportáž z amerického Windhamu. Pozveme vás na závod Red Bull District Ride, který se pojede na začátku září v německém Norinberku. Michal Prokop nám představí Klecánky. Kopec nedaleko pražské Zoo, kde si perfektně zajezdíte na kole. V rubrice s kamerou GoPro si prohlédneme krásnou freerideovou jízdu s Adrianem Millenem. Nezapomeňte poslat správnou odpověď do naší měsíční soutěže a vyhrát!

Předchozí díly v plné délce můžete shlédnout i v naší rubrice ELEMENT TV.

Další zajímavé články

Dorazí vlny na Surfchamp?

Již čtvrtý den přímo na místě dění sledujeme měnící se podmínky na nadcházející Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship. Máme pro vás exkluzivní dlouhodobou předpověď, ve které se dozvíte, jestli dorazí do francouzského Seignosse nějaký výraznější swell a opět se bude závodit o králě českýho surfingu!

Short Australian surf trip

Pětidenní roadtrip po pobřeží Austrálie okolo Goaldcoastu. Jak se to vlastně všechno seběhlo? Jak se taková socka, jako jsem já, mohla dostat takhle daleko?

Snowboarding se už zase přesouvá na jižní polokouli!

Opět je tady období roku, kdy se snowboarding přesouvá ze severu na jih. Australský resort Perisher je rozhodně jedním z těch nejlepších, a proto není divu, že tam mají velkou snowboardovou základnu, ke které se každým rokem přidávají snowboardisti z celého světa. Kameraman Tom Hannam dal dohromady edit z loňských záběrů, ve kterém se vám představí ti nejlepší z nejlepších.