Dvě stě pátý díl - upoutávka

Týden utekl jak voda a je tu další pokračování pořadu o adrenalinových sportech Element. Dnešní díl můžete sledovat na TV Nova Sport od 19:05 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 12:55 hod. Těšit se můžete na tuto nálož reportáží.

Opět nás čeká to nejlepší z freestyleových sportů a začneme závodem Vans Van Doren Invitational. Jak vypadal letošní ročník závodu světového poháru ve sjezdu nám ukáže reportáž z amerického Windhamu. Pozveme vás na závod Red Bull District Ride, který se pojede na začátku září v německém Norinberku. Michal Prokop nám představí Klecánky. Kopec nedaleko pražské Zoo, kde si perfektně zajezdíte na kole. V rubrice s kamerou GoPro si prohlédneme krásnou freerideovou jízdu s Adrianem Millenem. Nezapomeňte poslat správnou odpověď do naší měsíční soutěže a vyhrát!

Předchozí díly v plné délce můžete shlédnout i v naší rubrice ELEMENT TV.

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Éire, země zaslíbená!

SURFR blog má novej přírůstek! Nebo spíš staronovej, jelikož Jirka už několik článků psal, ale teprve teď jsme tomu dali pořádnej kabát. Vítejte u prvního příspěvku na blogu Gigi´s od Jirky Změlíka. Jak už z názvu vyplývá, podíváme se do Irska. Země, která nepatří mezi klasický, profláklý místa na surf trip. Přesto tam budete chtít po dočtení těhle řádků okamžitě vyrazit.