Dvě stě pátý díl - upoutávka

Týden utekl jak voda a je tu další pokračování pořadu o adrenalinových sportech Element. Dnešní díl můžete sledovat na TV Nova Sport od 19:05 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 12:55 hod. Těšit se můžete na tuto nálož reportáží.

Opět nás čeká to nejlepší z freestyleových sportů a začneme závodem Vans Van Doren Invitational. Jak vypadal letošní ročník závodu světového poháru ve sjezdu nám ukáže reportáž z amerického Windhamu. Pozveme vás na závod Red Bull District Ride, který se pojede na začátku září v německém Norinberku. Michal Prokop nám představí Klecánky. Kopec nedaleko pražské Zoo, kde si perfektně zajezdíte na kole. V rubrice s kamerou GoPro si prohlédneme krásnou freerideovou jízdu s Adrianem Millenem. Nezapomeňte poslat správnou odpověď do naší měsíční soutěže a vyhrát!

Předchozí díly v plné délce můžete shlédnout i v naší rubrice ELEMENT TV.

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Světové surfspoty za času Corony - část 4. (Srí Lanka & Bali)

Ve čtvrtém dílu našeho seriálu o světových sufrspotech v dobách koronavirových očima našinců se podíváme do dvou Čechy hojně navštěvovaných destinací, a to slovy dvou známých postav naší surfové scény. Otík Oliva nám poslal info o Srí Lance a Honza Klvaňa aka Paruka z Bali.

One Shot: Matěj Novák by Tereza Vlková

Na surf sekci Freeridu vám ode dneška přinášíme (staro)novou rubriku ONE SHOT, ve které vždy detailně přiblížíme jednu zajímavou fotku, ať už z jezdecké nebo fotografické stránky. O pár vět k prvnímu kousku této rubriky jsme poprosili Matěje Nováka a Terku Vlkovou, kteří ve svém "domácím" Špáňu pořídili tuhle big wave fotku. Děkujeme!