Finále whistlerovské sezóny v editu Jersey Whore

Další týden začneme opět ve Whistleru v prostoru Jersey Cream parku, který zde opět po mnoha letech vznikl. Důvod známe, objasnil nám ho jeden z aktérů tohoto editu - Jirka Brandejs. Jak si pánové užili konec sezóny? Tady se na to podívejte v editu Jersey Whore a před tím ještě trochu toho textu přímo z Kanady.

RIP Car Skinner and Solar Coaster...

Kvůli výstavbě nové gongoly na Blackcombu se loučíme s Cat SkinneremSolar Coasterem (parkový vleky na Blackcombu - pozn. FRedakce), který sme využívali po celý ty léta, až nám přirostly k srdci ze všech nejvíc. I když Cat Skinner byl ten nejpomalejsi ze všech...

Park byl přesunut na vlek Jersey Cream, kde už byl v roce 2008 a park guys to měli pěkně vymazlený... 

Užijte videjko a možná se uvidíme s dalším z Glacieru, kterej nám otevřeli tenhle víkend.

Riders: Jiří Brandejs, Rodney James, Marc Cloutier, Simon Lafleche, Marquis Mathieu Morin, Drock Roy Hins, Oscar Tweet 

Další zajímavé články

First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Luca Mérimée (11 let) - Season edit 17/18

Z jižní Francie k nám dorazil edit, ve kterém nám teprve 11ti letý Luca Mérimée ukáže, co všechno v minulé sezóně natočil a použil do svého season editu.

Alek Oestreng uvádí teaser k filmu Void

Je tady další zábava ze severu. Člen známé party RK1 Alek Oestreng se pustil do natáčení svého projektu Void a dnes je tady první upoutávka. Za ní stojí nejen Alek a jeho kámoši na prknech, ale i Martin Strom.