Gigi Rüf - As the Crow Flies

Gigi Rüf o sobě nedal vědět opravdu dlouho. Naposledy jsme zahlédli rychlou zprávu, že se chce zúčastnit několika závodů Freeride World Tour, ale to bylo vše za mnoho posledních měsíců. O to větší radost máme, že je tu námi hodně očekávaný part z filmu As the Crow Flies, ve kterém nám Gigi ukáže svou klasickou snowboardovou palbu. Za natáčením stojí parta Pirate Movie Production a pokud si chcete tento snímek připomenout, zde je teaser.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.