High Cascade Snowboard Camp 2018 - Week 2

Po týdnu se opět vracíme na Mt. Hood, kde probíhá letošní ročník vyhlášeného High Cascade Snowboard Campu. Druhý týden je minulostí a my si můžeme dát jeho rekapitulaci. V ní si představíme další část setupu, na kterém pylně pracuje parta místních shaperů/​jezdců. Svou Signature Session™ si tu dali profíci Jill Perkins, Sam Taxwood, Spencer SchubertBlake Paul a nechyběla ani Vans Hi-​Standard Série s jeho ridery. No dělo se toho plno a vy na to teď mrkněte.

Riders: Sam Taxwood, Max Warbington, River Richer, Brandon Kirkland, Brendon Rego, Scott Stevens, Cody Warble, Gabe Ferguson, Joey Leon, Sean Neary, Denver Orr 

Další zajímavé články

Alex Stewart - Poveri Noi Full Part

Zábavná parta Rusty Toothbrush loňskou zimu makala na novém filmu Poveri Noi, který měl svou premiéru 1.12. i v Praze, kde jste se mohli setkat i s hlavním představitelem Alexem Stewartem. ''Peppino'' nám svým full partem opět dokazuje, že mu nápady na nové triky rozhodně nedochází. Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vypadá kvalitní snowboarding v podání kreativního Novozélanďana.

Zima je tady!

Jak to na českých horách i v Alpách vypadá, zima konečně dorazila v plné parádě! Není to pro ní až tak špatný výsledek vzhledem k tomu, že ještě není ani půlka prosince. Prašan pokryl nejen alpské oblasti u našich rakouských sousedů a v dalších evropských zemích, ale ve velké míře i české hory, což mnoha areálům již umožnilo odstartovat sezónu. Pojďme si tak dát naše sněhové zpravodajství.

Bode Merrill - Melodrama full part

Bode Merrill opět dokazuje, že je králem backcountry a streetu v jednom. Takových riderů, kteří by dokázali ovládnout obě tyhle říše mnoho není a když už od Bodeho něco vyjde, tak je to opravdu luxusní podívaná. Přesvědčte se sami jeho full partem z filmu Melodrama. Enjoy!