Horsefeathers Elbows & Edges s Tylerem Chorltonem v sobotu na Lipně!

V sobotu 13.1.2018 se ve Skiareálu Lipno uskuteční další Elbows & Edges session s Horsefeathers riderem Tylerem Chorltonem. Premiéru si tahle session střihla v říjnu loňského roku na Stubai Premiere 2017, kde zaznamenala super ohlas. Další session se uskuteční v Čechách a to už tuhle sobotu. Níže se dozvíte všechno, co o akci potřebujete vědět.

Snowboarding zažívá historický boom a stále více oblíbený carving se vrací na scénu. Horsefeathers crew společně s team riderem Tylerem Chorltonem, který freestyle carving posunul na úplně jiný level, pro letošní sezónu připravila evropskou tour freestyle carving happeningů.

Rozhodně se nevynechá česká scéna. Už tuhle sobotu 13.1.2018 doraž do Skiareálu Lipno, kde se v rámci TempleStore Snowboards Days  zakrojí druhá zastávka.

Po celý den budeš mít možnost testovat carving snowboardy, pojezdit s Tylerem a přiučit se od něj jak se správně dostat do carvingu a to hlavní, odnést si cash za tvoje crazy carves nebo věcné ceny v celkové hodnotě 20.000Kč!

Tak nabrus hrany a vidíme se 13.1.2018 na Lipně!

Shnutí:
HORSEFEATHERS ELBOWS AND EDGES WITH TYLER CHORLTON

Datum akce: 13.1.2018
Místo konání: Skiareál Lipno
Startovné: FREE!

Časový harmonogram:
10:30 registrace
11:00 – 12:00 free carving
14:00 cash for carves session

Partneři akce: Temple Store, Bataleon, Switchback, Monster Energy, Lipno a Freeride.cz

FB event najdeš tady.

Inspiraci naber z videa - Tyler Chorlton | California Carving:

Na Instagramu se s akcí spojíš přes hashtag: #hfsnowboarding #ElbowsAndEdges

Vidíme se na svahu v pořádném carvu!

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.