Les 2 Alpes snowpark - White Addiction - Ep.1 2018

I tento rok se vracíme do francouzského střediska Les 2 Alpes, kde odstartovala další letní sezóna. Jeden z mála parků, který jede po celou letní sezónu (pokud jsou samozřejmě příznivé podmínky) a má hodně sloušně vybavený setup, odstartoval další ročník série White Addiction. V prvním dílu sezóny 2018 se můžeš těšit na tuto sestavu: Julien Savary, Davide Boggio, Boris Mouton, Aleix Sanchez, Patricia GessaJavier Cebrian.

Kamera a edit: Kevin Marchal

Další zajímavé články

Alex Stewart - Poveri Noi Full Part

Zábavná parta Rusty Toothbrush loňskou zimu makala na novém filmu Poveri Noi, který měl svou premiéru 1.12. i v Praze, kde jste se mohli setkat i s hlavním představitelem Alexem Stewartem. ''Peppino'' nám svým full partem opět dokazuje, že mu nápady na nové triky rozhodně nedochází. Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vypadá kvalitní snowboarding v podání kreativního Novozélanďana.

Zima je tady!

Jak to na českých horách i v Alpách vypadá, zima konečně dorazila v plné parádě! Není to pro ní až tak špatný výsledek vzhledem k tomu, že ještě není ani půlka prosince. Prašan pokryl nejen alpské oblasti u našich rakouských sousedů a v dalších evropských zemích, ale ve velké míře i české hory, což mnoha areálům již umožnilo odstartovat sezónu. Pojďme si tak dát naše sněhové zpravodajství.

Bode Merrill - Melodrama full part

Bode Merrill opět dokazuje, že je králem backcountry a streetu v jednom. Takových riderů, kteří by dokázali ovládnout obě tyhle říše mnoho není a když už od Bodeho něco vyjde, tak je to opravdu luxusní podívaná. Přesvědčte se sami jeho full partem z filmu Melodrama. Enjoy!