Nitro Horsefeathers Camp Rejdice 2018

Třináct let, právě tak dlouho připravuje v Rejdicích svůj snowboardový kemp Honza Zajíc. Aktuální informace o letošním ročníku jeho Nitro Horsefeathers Campu v Rejdicích vám přinášíme i my. Následují všechny potřebné informace včetně videí a fotografií, které vám atmosféru rejdického tábora nejlépe přiblíží.

Třináctý ročník sebou nese příjemné změny v termínech. Turnus je rozdělen na dvě půlky, a ty si tak můžeš rozhodnout, jestli pojedeš na první půlku kempu od soboty do úterý nebo na druhou půlku od úterního večera do soboty nebo jestli si dáš s námi kemp na celý týden. 

Termín:
24.2. - 3.3. (první půlka 24.2. - 27.2., druhá půlka 27.2. - 3.3.)

Letošního kempu se můžeš zúčastnit pod taktovkou skutečných odborníků v oblasti výuky freestyle snowboardingu, kteří čerpají z vlastních zkušeností.

mistr ČR ve freestyle: Darek Bergmann
nejkrutější lokál: Jirka Chlum
profesor magor: Honza Zajíc
krutej schreder: Tomáš Špidlen
možná přijede i kouzelník. 

Extra park:
V našem, kilometr dlouhém, osvětleném parku najdeš všechny možné variace skoků i railů. Máme vždy 5 platforem v řadě a každým rokem park obnovujeme. Novinky sleduj v sekci Parks Info na Freeride.cz. Jedna jízda trvá cca 10min a lanovka jezdí od 9:00 do 16:30 = 225 skoků denně :). 

Bonusy:
Po celou dobu kempu můžeš zdarma testovat prkna a vázání od značky Nitro! Na závěr celého Nitro kempu bude uspořádán malý závod, ve kterém si budete moct vyzkoušet závodní trému nebo jistotu v nově naučených tricích. Celý závod se pojede o věcné ceny v hodnotě 20.000Kč, které nám věnují naši drazí sponzoři Nitro a Horsefeathers. 

Kdy a kde:
Rejdice v Jizerských horách chata Morávka gps: 50.7348667N, 15.3613856E. První večeře a uvítání je naplánováno na 24.2. 19:00 v chatě Panorama. Příjezd ideálně v odpoledních hodinách. Odjezd pak v dopoledních hodinách 4.března 2017. V případě vašeho zájmu si můžete nechat věci ve společenské místnosti na Morávce a dát si ještě jeden den ježdění.

Kolik a za co:
Za cenu 6500,- (3500,- u polovičního turnusu) dostaneš ubytko na celou dobu kempu, k tomu ski pas, snídani a večeři (chata Panorama), obědy se řeší individuálně po příjezdu s organizátorem. Dále koučing od skutečných mistrů snowboardingu, videokoučing, přednášky všeho druhu jako např. lavinová problematika od člena Horské služby, voskování a závodní příprava. Věcné ceny a dárky pro každého účastníka závodu jsou samozřejmostí. Všichni zájemci, kteří se v roce 2017 nebo 2018 zúčastnili kempu, mají nárok na slevu 500,- (slevy se již dále nesčítají).

Přihlášky a dotazy:
Účastníci mladší osmnácti let musí předložit podepsaný formulář, který na požádání pošlu mailem v rámci vyřizování přihlášky. Pro rodiče nezletilých máme uklidňující informaci o dobré kontrole našich kemperů, nad kterými máme díky lanové dráze, která vede přímo nad parkem, takřka neustálou kontrolu.

V případě tvého zájmu o účast na kempu stačí jen poslat na tento mail: zaja.snb@seznam.cz svoje jméno, adresu, datum narození (stačí třeba jen rok), telefoní číslo pro řešení spolujízdy a dalších bezodkladných záležitostí, a ZÁLOHU 1000,- na účet 753524028/​5500. Jako variabilní symbol použij své rodné číslo nebo do zprávy pro příjemce uveď jméno účastníka. V krátké době po odeslání, dostaneš potvrzovací SMS nebo mail o tvé úspěšné rezervaci.

S pozdravem Zája.

Aktuální informace můžete sledovat také na facebookovém profilu Nitro Camp Rejdice.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.