Overscan - Full movie by Oil Country

Připravili jsme si pro vás další full movie, v kterém se vydáme opět za oceán. Oil Country crew má venku svůj letošní počin a my si ho teď s velkou chutí dáme. Jejich streetovo-backcountry tvorba nás totiž baví.

Druhý plnohodnotný film od party Oil Country se jmenuje Overscan a my se díky Ride Snowboards a dalším partnerům můžeme podívat na plno zajímavých spotů, které si kluci vybrali pro své loňské natáčení. Overscan je příjemnou kombinací streetu a backcountry a i v muzice si dáme pěknej lineup, od pohodičky přes rapy až po kytary. Lokality Alberty Britské Columbie jsou pak zárukou vynikajícího prostředí pro natáčení, které probíhalo i na 8mm a 16mm kamery. Jak se s tím takhle crew poprala? Myslíme, že se ctí a mohou si odškrtnout dobře odvedenou práci.

Riders: Andy James, Tanner Davidson, Dustin Craven, Darcy Keller, Tim Nelson, Manu Calvo, Tyler Lightfoot, Eric Corbin, Sean Marko, Mike Ruddy, Justin Brisson

Sponzoři: Ride Snowboards, Rude Boys, Plenty Humanwear, Vans, Salomon, Niche, Electric, Country, Nitro, Dakine, Volcom, Industry, Vega

Kamera: Matt Bryson, Evan Lavallee 

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.