Shaun White má po pádu v Cardroně 62 stehů v obličeji

V říjnu minulého roku trénoval Shaun White na Novém Zélandu a při jedné ze svých jízd útrpěl vážné zranění obličeje. Minulý týden uveřejnil kanál Yahoo Sports video, ve kterém je tento pád (Shaun se pokoušel o cab double cork 1440 - pozn. FRedakce) a následný převoz do nemocnice natočený. Zranění bylo natolik vážné, že Shaun odjížděl z nemocnice s 62 stehy v obličeji. V této době je už ale zpět a již tento týden pojede další kvalifikační závod pro nadcházející olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu, kterým je U.S. Grand PrixAspenu.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.