Snowboarding a surfing v Řecku ve filmu A Great Greek Adventure

Řecko nepatří mezi vyhledávané lokality pro sporty jako snowboarding nebo surfing, ale ve filmu A Great Greek Adventure se přesvědčíme o tom, že místa se v této zemi najdou pro oba sporty. Parta okolo Romana Meistera se o těchto lokalitách chtěla dozvědět něco víc a Řecko navštívila. Výsledkem je tento jejich krátký snímek. Pokud vás zajímají nové lokality, tak je to film přesně pro vás. Užijte si ho.

Další zajímavé články

First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Luca Mérimée (11 let) - Season edit 17/18

Z jižní Francie k nám dorazil edit, ve kterém nám teprve 11ti letý Luca Mérimée ukáže, co všechno v minulé sezóně natočil a použil do svého season editu.

Alek Oestreng uvádí teaser k filmu Void

Je tady další zábava ze severu. Člen známé party RK1 Alek Oestreng se pustil do natáčení svého projektu Void a dnes je tady první upoutávka. Za ní stojí nejen Alek a jeho kámoši na prknech, ale i Martin Strom.