Snowkempy 2018 s Maximal Animal

Krušnohorská parta Maximal Animal o sobě dává vědět další svou aktivitou, kterou jsou zimní kempy. Dnes si představíme tři termíny v zimě 2018. Pokud se chcete přiučit něco nového a hledáte vhodné místo, tady je jedna nápověda.

Snowkempy s Maximal Animal jsou jedinečné chvíle na sněhu, které jsou určeny lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým. Díky naší originalitě, kterou nikde jinde nepotkáte a více jak 10ti leté zkušenosti s námi poznáte krásy těchto sportů a okolí. Máme své osnovy učení a heslo "Škola hrou".

Program je nastavený na maximální prožitek času s Maximal Animal. Jízda s profesionálními jezdci, unikátní snowpark, jízda v terénu, jedinečná výuka, večerní ježdění, noční program, exkurze lanovky, test centrum, vyhlídky, soutěže, hry, závody, výlety, aquáč, grilování, legrace, kamarádství, zábava, párty, večerní program a večerní ježdění.

V nadcházejícím roce 2018 jsme si pro vás připravili hned tři termíny na Klínovci.

Leden
17. - 21. 1. 4noci, 3dny skipas, cena děti do 15let 5.490,- /​ Cena dospělí 5.990,-

Březen
4. - 10. 3. 6nocí, 5dnů skipas, cena děti do 15let 7.490,- /​ Cena dospělí 7.990,-

Duben
1. - 8. 4. 7nocí, 5dnů spipas, cena děti do 15let 6.990,- /​ Cena dospělí 7.490,-/ + VIP večerní ježdění v dubnu i se snowparkem 390,- jediné v ČR.

Ceny jsou bez jídla, ale dá se domluvit s ostatními z baráku na společném vaření. K dispozici jsou dvě velké kuchyně v luxusním ubytování alpského stylu chaty Apolena.cz. V případě malých dětí od 6ti let je možnost pečovatelky 350,- na děcko, po domluvě za vás i nakoupíme. Foto a video z kempů je součástí ceny.

Vyhoupneme především dubnový kemp, který má opravdu unikátní atmosféru, působí jako jarní ledovec, sněhu stále dostatek, žádné fronty, teplé počasí a získáš nejvíce zážitků. To vše a o kousek víc zažiješ pouze s Maximal Animal. Nevěříš, pojeď s námi a uvěříš. 

Odkaz na fotky a videa ze snowkempů Maximal Animal najdeš ZDE.

Další zajímavé články

FreerideTV: Na pokec s Dušanem Křížem

Nedávno jsme vám představili další pořad na naší zbrusu nové FreerideTV. Dalším, koho jsme si vytáhli "Na pokec" je Dušan Kříž. Dušan prošel v posledních pár letech vývojem, kdy se z progresivního závoďáka stal ještě progresivnějším riderem, který to při natáčení svých full partů a dalších videí dokáže neskutečně zabít. Pohodlně se usaďte a dejte si tenhle delší, ale zajímavý pokec.

Nové značky v Buyer's Guide 2019 - Nidecker, Flow, Endeavor

Letošní přehled snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide evidentně funguje a podle sledovanosti ho hojně využíváte. Pro ty z vás, kteří aktuálně shání nové vybavení tu máme další aktuální zprávu, která se týká nových přírůstků. Nyní máte možnost procházet kolekcemi značek Nidecker, Flow a Endeavor.

Zima už klepe na skříň, kde máš schované prkno!

Po nadprůměrně vyhřátém podzimu, který provázel téměř celou Evropu to vypadá, že si zima vezme slovo a začíná tak klepat na skříň, kde máš určitě i ty schované svoje prkno a věci na ježdění. Voskovat skluznici ještě sice nemusíš, ale minimálně výbavu oprášit a zjistit, jestli třeba nepotřebuješ část výbavy obnovit už by stálo za to. Pojďme se podívat proč.