Sto desátý díl - upoutávka

Týden utekl jako voda a je tu další díl pořadu o adrenalinových sportech Element. V 210. dílu, který můžete sledovat dnes na TV Nova Sport od 19:05 hod. nebo v sobotu na TV Nova Fanda od 13:50 hod., se můžete těšit na tyto luxusní reportáže.

Začínáme finálovým závodem evropské série Dew Tour AM seriesAmsterdamu. Představíme vám kolo Author EXE by AGLab, na kterém jezdí Dan Radek Liškovi. Vans otevřel v Londýně skvělé centrum. Vypravíme se ho prozkoumat společně s mezinárodním snowboardovým teamem. V rubrice s kamerou GoPro se podíváme na vítěznou jízdu ze závodu Red Bull Harescramble. Měsíční soutěž o skvělé ceny stále běží. Zapojte se a vyhrajte!

Předchozí díly v plné délce můžete shlédnout v naší rubrice ELEMENT TV.

Další zajímavé články

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.

Mentally Sound - Feat. Scotty Lago

Nový díl ze série plné elektro hudby a solidního snowparkového ježdění je venku. Za sérií videí Mentally Sound stojí Asher Humphreys a Sy Moran, ke kterým se tentokrát přidá legenda Scotty Lago a klucí vám společně naservírují stylovou nálož pořádného snowboardingu.