The Crap Show 2018 - Ep 2

Po měsíci jsme tu opět s dalším pokračováním The Crap Show, která patří k těm lepším evropským snowboardovým video projektům. Do Laaxu se vždycky rádi vracíme a i dnes to bude parádní podívaná. Dáme si rampu, kickery a místní železo. To vše v podání hodně silné sestavy. No jen se na to koukněte.

Riders: Christian "Hitsch" Haller, Luca Kuppelwieser, Celia Petrig, Lucas Baume aka Yung Doli, Leandro Eigensatz, Elio Fumagalli.

Kamera: Blume, Luca Kuppelwieser
Edit: Blume

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.