Think Thank - Spruces

Známá americká videoprodukce Think Thank strávila začátek sezóny v Utahu - konkrétně na DIY spotu BoneZone. Kluci tam natočili bezmála devět minut kreativního jibbingu, který vás dozajista navnadí na víkendový pojezd.

Riders: Ted Borland, Brandon Reis, Matt Coughlin, Jeff Holce, Tucker Brown, Cooper Whittier, Brendan Sullivan, Nirvana Ortanez, Melissa Riitano, Kyle Neinhouse, Phil Hansen, Ozzy Henning, Scotty Arnold, Chris Beresford, Madison Blackley, Jackie Lammert, Dusty Miller, Chris Brewster, Chris GrenierAusten Granger

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!