Travis Rice - Never ask for Limits!

Nedávno vydal Action Sports Channel edit Never ask for Limits!, ve kterém nám představuje plno akčních záběrů, které Travis Rice pořídil při natáčení svých projektů. Dáme si výběr toho nejlepšího od jednoho z nejlepších backcountry riderů planety. Čekají nás kickery do prašanu, sjezdy příkrých svahů, laviny, lesy,... Prostě vše, co k volnému terénu patří. Tohle si užijte, protože jak už to u Travisových věcí bývá, je to opravdu nádherná podívaná. 

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.