Unbroken - The Snowboard Life of Mark McMorris - trailer

Po vyčerpávající šestiměsíční rehabilitaci zlomeniny stehenní kosti na Air + Style 2016 v Los Angeles se vrací kanadský snowboardista Mark McMorris zpět do vrcholového snowboardingu. Začíná opět pracovat na získávání bodů v závodech a na obhájení svého místa v olympijském teamu své rodné země. Do jihokorejského Pchjongčchangu prostě chce. Jeho cestu začal mapovat režisér a kamarád z dětství Adam Burwell, který následuje Marka na každém kroku. 

Přichází ale 25.březen 2017, kdy při natáčení v backcountry kanadského Whistleru přichází další vážné zranění. 

Mark je ale i po této zkušenosti zpět a my se můžeme těšit na 44ti minutový film Unbroken. Uvidíme nejen Markovo ježdění, jeho účast na plno závodech, ale poslechneme si i vyprávění jeho rodiny, kamarádů a legend jako Jake Burton Carpenter, Torstein Horgmo, Nicolas Müller nebo Danny Davis. Tady je trailer.

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.